Peršokti į turinį

Įvertinkit mano steam žaidimus :)


*DeMo*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3387 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iš kur? :shok:

atsakymas iš visur :D kur tik duoda nemokamai ten einu pasiimt :D taip tai cs su css gavau nemokamai acc su banintais žaidimais :D bet jie nebuvo baninti todėl man pasisekė :) aišku juose buvo dar kitų nebanintų žaidimų :D o taip tai dar kokius ~5-10 žaidimus pasiimiau iš Tremorgames.com taip pat dar iš Žaidimų Balso laimėjau Goat simulator :D

its called "pirkimo galia"

į temą: nieko gero nematau, manau mano 20 žaidimų vertingesni, nei 74 tavieji.

Tikriausiai taip ir yra :) pas tave greičiausiai visi supirkti geri žaidimai tokia kaip CS:GO o aš kadangi neturiu galimybės kaip nusipirkti nebent smsu tai neperku žaidimų nors ir norėsi :D

Po sito pranesimo turbut jau paradavinesi savo accounta...

Greičiausiai ne nes jis nelabai ko ir vertas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir man įdomu, kokiam tiksliui kūriai šitą temą? Pasirodyti kad turi nieko gero? :D

Norėjau parodyt kad ir nemokamai galima gaut neblogų dalykų :D pvz kaip cs,css,kf tai tikrai dar žaidžiami žaidimai :)

 

Kad čia nieko gero nematau :D

Mano su 25+ žaidimais geriau atrodo :P

Kaip ir sakiau aišku geriau atrodys pirkti žaidimai negu nemokami žaidimai :D nemokamų nedalina superinių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėjau parodyt kad ir nemokamai galima gaut neblogų dalykų :D pvz kaip cs,css,kf tai tikrai dar žaidžiami žaidimai :)

 

Kaip ir sakiau aišku geriau atrodys pirkti žaidimai negu nemokami žaidimai :D nemokamų nedalina superinių :)

Aš gavau kelis žaidimus nemokamai Metro 2033,PAYDAY: The heist,left 4 dead 2. Netokie jau ir blogi,nemanai? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš gavau kelis žaidimus nemokamai Metro 2033,PAYDAY: The heist,left 4 dead 2. Netokie jau ir blogi,nemanai? :D

Na aš pirmus du irgi gavau nemokamai :D bet vat l4d2 nepasiėmiau :D nu bet turiu kitų gerų žaidimų kaip cs,css,kf ir t.t :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3387 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...