Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

RuneLive.LT - Unikalus serveris!


@Marco_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3323 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labai liudna istorija, užeik pas mus ;)

Jooo tokia liūdna istorija, kad visi susigraudino ir užeis pas jus, šiaip tai aš nesuprantu, kas per išrankiškumas Lietuvoje, lietuviai serverių nori pamatyt 317,377 (Kuo senesnių), kur visos šiuolaikiškos sistemos kuriamos ant 600+ ir 718, didžioji dalis RS žaidėjų renkasi naujas revision, bet mat lietuva kuo senesnes, tai gal eikit vpš ant 100 BETA revision kurkit lietuviai, neįsižeiskit, bet sakau, kad kas antras RSPS Lietuvoje senas revision, ir žaidžia tik dėlto, kad OLD SCHOOL tipo "prisimena senus RS laikus", visvien linkiu sėkmės, kad per pirmas kelias starto savaites nežlugtumėt... PEACE :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jooo tokia liūdna istorija, kad visi susigraudino ir užeis pas jus, šiaip tai aš nesuprantu, kas per išrankiškumas Lietuvoje, lietuviai serverių nori pamatyt 317,377 (Kuo senesnių), kur visos šiuolaikiškos sistemos kuriamos ant 600+ ir 718, didžioji dalis RS žaidėjų renkasi naujas revision, bet mat lietuva kuo senesnes, tai gal eikit vpš ant 100 BETA revision kurkit lietuviai, neįsižeiskit, bet sakau, kad kas antras RSPS Lietuvoje senas revision, ir žaidžia tik dėlto, kad OLD SCHOOL tipo "prisimena senus RS laikus", visvien linkiu sėkmės, kad per pirmas kelias starto savaites nežlugtumėt... PEACE :taika:

Kiekvieno skonio reikalas, tau patinka naujesnes versijos. Kitiems ne, as uz senas versijas, bent jau man net slykstu ziureti i nauja runescape versija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvieno skonio reikalas, tau patinka naujesnes versijos. Kitiems ne, as uz senas versijas, bent jau man net slykstu ziureti i nauja runescape versija.

Tai į dabartinę RuneScape versiją man pačiam šlykštu, ten visas ekranas prikištas funkcijų, bet aš kalbu apie versija Pre-EOC, kurios 700+, bet ne su EOC (Berods 754, jau su EOC), na bet man asmeniškai 300+ versijos persenos, tiesiog nuobodu man ten, na geriausios man tai 600+ arba 700+, bet visvien kalbant į temą, tai linkiu sėkmės šitam projektui, ir kad nebūtų labai nuobodu žaisti, įdėkit daugiau Custom daiktų, tada gal ir aš pradėsiu čia žaisti, nes tiesiog man nuobodu tas senas versijas žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai į dabartinę RuneScape versiją man pačiam šlykštu, ten visas ekranas prikištas funkcijų, bet aš kalbu apie versija Pre-EOC, kurios 700+, bet ne su EOC (Berods 754, jau su EOC), na bet man asmeniškai 300+ versijos persenos, tiesiog nuobodu man ten, na geriausios man tai 600+ arba 700+, bet visvien kalbant į temą, tai linkiu sėkmės šitam projektui, ir kad nebūtų labai nuobodu žaisti, įdėkit daugiau Custom daiktų, tada gal ir aš pradėsiu čia žaisti, nes tiesiog man nuobodu tas senas versijas žaisti.

Serveryje jau ir dabar yra daug custom item, svarbiausia mums sutvarkyti pati serveri kad jame nebutu trugdžiu žaisti žaidėjams.

Atnaujinta!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blin dar vienas naujas RSPS! Aiškus čia gerai, bet spėju bus kaip su arcaneps ar stickyscape porą savaičių ir vsio nebėra serverio. 

 

Sekmės ateisiu pažaisti :)

Pažystu abu savininkus ir nevienas normaliai javoi nesigaudo, vienas iš jų net iš mūsų komandos prašė pagalbos, p.s atnaujinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3323 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...