Peršokti į turinį

Platinu FierroCity.LT IPB dizainą.

Recommended Posts

Sveiki visi nariai. Dalinuosi FierroCity.LT dizainu. Dalinuosi vietoj HeiC nes jis šiuo metu užsiėmes. Nepagailėkit +R3P tiek man tiek jam :)

Demo: www.fierrocity.lt

Jeigu nebus demo tai Å¡tai nuotrauka ( Nuotrauka daryta HeiC ).

aJmOOYg.jpg

Atsisiuntimas: http://www.mediafire.com/download/zksi2dwy6eofgsx/FierroCity.LT.zip

Sėkmės naudojant linki HeiC ir aš :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš nesuprantu kaip čia yra... panašų dizainą aš sau asmeniškai koduojuosi ir čia pyst nematytas toks projektas vos ne tokį pat turi:DDD nors aš jį pirmą kartą turiu. Hm reikės keisti viską:(

Nuoroda į komentarą

aš nesuprantu kaip čia yra... panašų dizainą aš sau asmeniškai koduojuosi ir čia pyst nematytas toks projektas vos ne tokį pat turi:DDD nors aš jį pirmą kartą turiu. Hm reikės keisti viską :(

Lol :D Buna buna. Užuojauta.

Nuoroda į komentarą

:D Your Fanny, Dėja esi Tikrai nevykęs žmogus, ir net neparašai iškur gawai. kadangi čia HeiC' Dizainas kuri jis i skype mėtė kam reikėjo, o tu net joa ss pridėjai kur jis darė

tikrai apgailėtina :(

Nuoroda į komentarą

:D Your Fanny, Dėja esi Tikrai nevykęs žmogus, ir net neparašai iškur gawai. kadangi čia HeiC' Dizainas kuri jis i skype mėtė kam reikėjo, o tu net joa ss pridėjai kur jis darė

tikrai apgailėtina :(

Ne mano dizainas. Aš daviau dizainą +- 4 žmonėm ir leidau jiems daryt ką nori

Nuoroda į komentarą

Projektam lemta žūti... Vistiek ant sampo dėjas kaip reikiant :)

Norėčiau matyti ką dedi jai galima SS,.  nes aš irgi dėjas Burokus ant MC tai :), o man tesiog įdomu ką tu dedi ten, jai nieko neturi.

Dizainas man asmeniškai yra tikrai nieko gero, na aišku ....

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...