Peršokti į turinį

aMen || Kaimelių Spawnas

#eSH

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi gryštu vėl į samp ir į mappinimą, jau daug laiko nemappinau, žiūriu čia pasikeitę texuros visokios yra ir t.t.

Taigi po ilgo laiko bandžiau sumappinti "spawną" teko pabandyti ir texutinti, nežinau pavyko man ar nelabai. Tiesiog vertinkit ir kritikuokit, gal galėsit ką nors patart:)

FOTO:

http://imgur.com/wbVjsL5,SvUcBl0,x6vjl9Q

Redaguota , nario aMen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Map darbas išties įspūdingas, kadangi turi kažką tokio, ko neturi kitos mapp'erių įgyvendinamos idėjos - unikalumo prieskonį. Jo šiame darbe tikrai nestinga, nors ir darbo nebūtų galima priskirti prie geriausių, tačiau idėja išties šauni ir užtikrintai galiu pasakyti vieną: tęsk savo darbus, kadangi jų tikrai reikia projektams bei tavo pačio tobulėjimui.
+R3p už įgyvendintas kitokio žanro idėjas.

Redaguota , nario Rokas.M
Nuoroda į komentarą

Map darbas išties įspūdingas, kadangi turi kažką tokio, ko neturi kitos mapp'erių įgyvendinamos idėjos - unikalumo prieskonį. Jo šiame darbe tikrai nestinga, nors ir darbo nebūtų galima priskirti prie geriausių, tačiau idėja išties šauni ir užtikrintai galiu pasakyti vieną: tęsk savo darbus, kadangi jų tikrai reikia projektams bei tavo pačio tobulėjimui.

+R3p už įgyvendintas kitokio žanro idėjas.

Ačiū, labai už tokį vertinimą. Stengsiuosi tobulėti :)

Nuoroda į komentarą

Nelabai patiko ta būda šone , kažkaip keistokai atrodo galbūt ją ištrinus arba gražiai sutexturinus būtų neblogas darbelis.

Ta būda aš irgi galvoju išimt arba kažką kito idėti kažkaiptai ir man nelabai patiko.

Nuoroda į komentarą

Pastatas labai jau paprastas, ir maj labai nepatiko aikštelės pagrindo textura.

Tai kokį man pagrindą texturint reikėjo dėt? medinį ar plitinį? derinau kuo relistiškiau ...

Nuoroda į komentarą

Man tai visai čia viskas gražiai susiderino bet ta spawno idėja, esu matęs nevienam serveryje atsirandi skylėje tokioje ir reik išlipt ir logiškai pagalvojus jai lytų tai ten apsemtų.

Nuoroda į komentarą

Man tai visai čia viskas gražiai susiderino bet ta spawno idėja, esu matęs nevienam serveryje atsirandi skylėje tokioje ir reik išlipt ir logiškai pagalvojus jai lytų tai ten apsemtų.

Nelygink GTA;SA su realiu gyvenimu :D

Nuoroda į komentarą

Kodėl, publika, tokius darbus, kaip pastebėjau, vertinat gerai? Čia nieko gero. Nuimk tekstūras tas 2 varganas tekstūras nuo tos itin keistos tvorikės ir pamatysi, kad čia jau labai nieko gero. :D O apie namelį - šuns būdelę tai net nekalbėsiu. Nu atsiprašau, kad taip agresyviai, bet kai publika vertina tokius darbus kaip gerus - maperiai ir suvokia, kad tai yra gerai ir daro toliau tokius "fuflo", juo labiau, kad tokį spawn'ą jau matau gal dvidešimtą kartą, tai kokia prasmė tokį darbą kelti? Paieškokit ko nors naujo, tikrai savito, tada visiems bus smagiau žiūrėti į tą darbą, o patys jausitės padarę kažką tikrai vertinga. 

Nepriimk visko piktai, aš tik skatinu pamąstyti apie tai ką darai. :)

Nuoroda į komentarą

Kodėl, publika, tokius darbus, kaip pastebėjau, vertinat gerai? Čia nieko gero. Nuimk tekstūras tas 2 varganas tekstūras nuo tos itin keistos tvorikės ir pamatysi, kad čia jau labai nieko gero. :D O apie namelį - šuns būdelę tai net nekalbėsiu. Nu atsiprašau, kad taip agresyviai, bet kai publika vertina tokius darbus kaip gerus - maperiai ir suvokia, kad tai yra gerai ir daro toliau tokius "fuflo", juo labiau, kad tokį spawn'ą jau matau gal dvidešimtą kartą, tai kokia prasmė tokį darbą kelti? Paieškokit ko nors naujo, tikrai savito, tada visiems bus smagiau žiūrėti į tą darbą, o patys jausitės padarę kažką tikrai vertinga. 

Nepriimk visko piktai, aš tik skatinu pamąstyti apie tai ką darai. :)

Čia tik šiaip darbelis buvo :DDD

Nuoroda į komentarą

Tai jeigu pakeiti darbo statusą iš darbo į "darbelį", tai lemia jo kokybę? :D

Nea, nu vistiek nebūsiu ten kažkoks koks tu čia kelių minučių darbas kad atsiminčiau kaip mappinti, buvau leavinęs sampą gi, aš nesakau kad čia jau woww darbas tas..

Nuoroda į komentarą

Tikrai gražus darbelis :) 10/10. Bet mano manymų gal geriau būtų padaryti, kad vietoj motociklų būtų nuomojamos mašinos.

Galimą ir taip padaryti, bet šis darbas nebus niekur naudojam turbūt.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...