Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Flat design by Various'Art


Just'Arthur

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi vienas iš forumo narių kritikuodamas užsiminė kad tai ką aš piešiu yra senamadiška pamaniau pakursiu tai kas yra modernu ir naujoviška. Kadangi tai mano pirmas darbas norėčiau gauti kritikos kuri man padėtų tobulėti.

 

Taigi štai :

 

yFwGRBF.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per didelis, nėra ką kritikuoti kai net pagrindu nežinai. Skaityk teorija ir žiūrėk kitu dizaineriu darbus. iconos ne i tema net ne flat, didžiai tai gigantiški, matei kur tokį dizainą su tokiais didžiais? Skirk bent mėnesi mokymuisi skaitimui, tada praktikuoti pradėk. O ne metik čia savo 15 min šedevrus, dizainai piešiami nuo 2 iki 5. dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per didelis, nėra ką kritikuoti kai net pagrindu nežinai. Skaityk teorija ir žiūrėk kitu dizaineriu darbus. iconos ne i tema net ne flat, didžiai tai gigantiški, matei kur tokį dizainą su tokiais didžiais? Skirk bent mėnesi mokymuisi skaitimui, tada praktikuoti pradėk. O ne metik čia savo 15 min šedevrus, dizainai piešiami nuo 2 iki 5. dienų.

Pasakė kiaulė...

Gal tu kanors parodyk savo, o ne kritikuok.

Redaguota , nario Rolandas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Garveri nepyk, bet tavo kritikos tikrai nepriimsiu neatrodo kad tu kažką iš vis moki kurt apart nesąmoningu kritiku apie dalykus kurių nežinai ;) Tam ir keliu dizainus čia kad patyre photoshoperiai išreikštu pastebėtas klaidas. O ne kad tokie kaip tu atėję aiškintu kiek man laiko piešt, ką kelt ir ko ne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...