Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ka_fight_arena (help wow,lukasz,reikia kopeciu)


Res_Don

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu va,mano pirmas map,pirmo neskaiciuoju,nes kazkur erroras buvo taj paleist nejo...taj sita vadinu kajp pirma,pics dar nedesiu,nes dar kursiu jauciu map,stai jum mapo link,ir sakykit ka dar galecia dakurt?nes map tuscias labai,ir nesugalvoju,turiu 2 idejas,minos ir kaj prakali siena ten gun buna,nu zeme kaj pradauzi,arba kokia siena...ir labai noreciau kad lukasz man pasakytu kaip iskirpti sienoj skyle?labai reik,del minu ir del gun sienose...komentuokit ko truksta jusu nuomone(kita map kursiu he)

P.S.lukasz dar pasakyk,kdl as per info_map_parametres ar kjp ten nustatau kad nei tas nei tas teamas negaletu pirkt gunu bet vistiek eina,cia jai gali pasakyk mano kitam map,nes sitam mape kitu budu padariau,kitas budas sunkesnis,tdl noreciau paaiskinimo

P.S.S.nu didelis buge(edwyx)rask buga...

P.S.S.S.Stai mapo link :D : http://rapidshare.com/files/165648493/k ... _arena.rar

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet kaj su carve darai kiek zinau gaunasi daug bugu...nu reik juos ten kazkaip tvarkyt,ir tie bugai akivaizdus man atrodo...nu bet *Myliu SuperGames.lt* pameginsiu

__________________________

EDIT:o,viskas veikia be problemu,dbr noreciau ismokt kopecias padaryt,nes vieni raso vienaip kiti kitaip, +rep tau wow,jai dar padesi ir ismokinsi kaip kopecias padaryt dar duosiu ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ooo,lbj thnx,as spausdavau pabaigoi ne func ladder o func wall dar karta ant aaa texturos,beja,neparasei kad po tie to entity paspaust reik func_wall,bet visi taip pat sake taj zinojau...pamirsau uz preita karta +rep tj dbr 2 rep duodu,jai neis tai 2 veliau duosiu,nes yra kazkaip padaryta kad neina duot vienu momentu...ir dar klausimelis,bet uz jy +rep nepazadu,nes tai toks nors suktas bet nevertas +rep...klausimas:jai pvz pas mane yra mape pradzia kajp ka mapo(nu su skiera atsirandu ir neina pirkt) o paskui,jai zino ct/t ta slapuske(as mape slapuske esu padares) ir prakala grindis,ten gun guli,taj man mapa vadint pradzia ka_ ar fy_?(mapo vidury dar yra 1 matoma vieta kur pradauzi kuba ir gun vidui)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...