Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Konkursas Trys Dienos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3375 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi pirmą kartą surengsiu konkursą per kurį vienam laimingajam padovanosiu "Postal 2" Gift!


 


Apie konkursą:


 


Man liko trys dienos iki Steam Wallet atrakinimo, ir turiu Postal 2 Gift'ą. Tokia menka proga kai atsirakins steam wallet'as padovanosiu vienam Gift.


Norėčiau iš jūsų kaip konkurso dalyvių vieno darbelio


Tai būtų Avataras su mano nickname "OvidijusD" kurį galėčiau naudoti Svetainėse ar Skypėje.


 


Čia ką dominą:


Rinksiu pagal parašytą postą. Random.org būdų. (Darbas jūsų padėka man)


Bus išrinkta 2015-01-26 17:00


Pridedu invetoriaus link kas netikit ar dar kažką.: http://steamcommunity.com/id/kaimaskaime/inventory/#753


 


Konkurso taisyklės:


 


1. Nesmerkti savęs ir kitų.


2. Gerbti konkurso dalyvius.


3. Priimti viską teigiamai.


 


 


P.s Jūsų reikalas ar padarysit darbelį gražū ar ne. Ne pagal jį rinksiu nes nebus lygybės tarp šio forumo narių.


Kadangi vienas moką kitas ne.


 


Sekmės. Ir ačiū.


 


 


Papildau: Bus 2 laimingieji kurie galės laimėti Postal 2 Gift.


 


Primenu: Rašykit į šią temą su savo skaičiumi. Nuo 1 iki 200 (Kad būtų įdomiau)


Beabejo jei norite galite padaryti man gražų paveiksliuką.


Redaguota , nario OvidijusD
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vsio. Einu rinkti laimetoja.


http://prntscr.com/5xanip- Laimetojas Mantvi5. Sveikinu. Susisiek su manim: ovidijus-17 arba PM. Pasakysiu kaip atsiimti priza.

 

P.s Žmogus turi 24h prizui atsiimti. Jei per 24h prizo neatsiims generuosiu naują skaičiu ir prizas atiteks kitam nugalėtojui.


Kadangi Mantvi5 neatsiimė prizo per 24h, prizas atitenką naujam nugalėtojui: kQYFjCO.png

Redaguota , nario OvidijusD
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vsio. Einu rinkti laimetoja.

http://prntscr.com/5xanip- Laimetojas Mantvi5. Sveikinu. Susisiek su manim: ovidijus-17 arba PM. Pasakysiu kaip atsiimti priza.

 

P.s Žmogus turi 24h prizui atsiimti. Jei per 24h prizo neatsiims generuosiu naują skaičiu ir prizas atiteks kitam nugalėtojui.

Kadangi Mantvi5 neatsiimė prizo per 24h, prizas atitenką naujam nugalėtojui: kQYFjCO.png

Žaidimas sėkmingai gautas! Skaičius 69 yra tiesiog stebūklingas! Turėsiu ir antrają POSTAL dalį.  :koman:

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3375 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...