Peršokti į turinį

Kokį telefoną rinktis?

♣ Ernestas

Recommended Posts

Sveiki, turiu bėdulę, niekaip neišsirenku mob. telefono iki 200 eurų...

Yra keletas, kuriuos esu nusižiūrėjęs t.y. http://www.mobili.lt/lt/telefonai/samsung/i9301_galaxy_s_iii_neo.html( GALAXY SIII)

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_mobile/d2203_xperia_e3.html- XPERIA E3

Galbūt turite ką nors pasiūlyti patys iki 200 eurų? Būtų gerai, kad įvardytumėte siūlomo telefono privalumus . Už man patikusius variantus, atsidėkosiu padėkos ženklu t.y. +rep.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na patariu imti S3, kadangi pats turiu ir naudojos jau nuo rugsėjo mėnesio, visi sako, kad panaudoji samsung'ą kelis mėnesius ir lagina nesveikai neįmanoma nieko daryt, o man asmeniškai per ta laiką kiek naudojos, nėra lag'o, nebent labai retas ;)

Nuoroda į komentarą

Nei vienas nepatiko, pats turiu HTC One SV už 450lt, ir didžiuojuos, gta sa, gta vc, visus geimus be lago neša ;)

P.S nžn ar lietuvoj ir rasi tokį, užsieny pirkau

Redaguota , nario Evaldas L.
Nuoroda į komentarą

Siūlau LG L90 ,dabar pqsakysiu kodėl. Pirmiausia nelagina , gerai neša žaidimus,yra knockcode, specialus remote ,bei jis stipresnis už s3 tėtis turi s3 gan nesenai pirki , bet tikrai ashalp žaidimai lagina daugiau

Tūrėjau LG, nebenoriu prasidėti , nebetraukia kažkaip :D

Nuoroda į komentarą

gali is skelbimu s4 pasiimt.. o tie kas sako kad htc, lg yra galingesni todel geresni tai netiesa, esu rankoj laikes ir lg l90 ir dar draugas turi htc is naujesniu bet s4 bent jau mano nuomone turi geriausia dizaina is siu, kaip kam.

Nuoroda į komentarą

Na, asmeniškai, nei vienas iš šitų variantų nėra, toks WOW. Patarčiau pirkti, kad ir LG L90, turiu jį, nesiskundžiu jau ilgą laiką, krito keltą sykių ant žemės, tačiau jokios žymės nėra. O apie samsungą, tai jis nėra patvarus, bent jau kiek aš esu su juo susidūręs. Sėkmės ;) .

Nuoroda į komentarą

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/nokia/lumia_535.html
5 colių ekranas; 1 GB RAM; 4 branduolių procesorius; 5MP priekinė kamera; WP 8.1, kurį jei neklįstu, bus galima atnaujinti į Windows 10; tik 125 eurai; spalvoti dangteliai

Redaguota , nario wDanis
Nuoroda į komentarą

Nuoroda į komentarą

• Parašė po 3 savaičių...

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...