Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Kalinys.LT 1.7.2 | bukkit| Nelegalams | Prisoner


MaskeLTU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aprašyme matosi kopija McPrison.lt. Siūlau jums nekopijuoti visų idėjų iš mcprison'o, o susigalvoti savų naujų idėjų, gal serveris ir pajudės į priekį.

Manau, kad jūsų serveris neišsilaikys, jeigu nėra kažko linksmaus, unikalaus, nes kai ateis į serverį žaidėjas pamatys rankose nieko neturi arba visai nežinos ką veikti serveryje, išeis iš serverio.

Tad sėkmės projektui, gal kažką naujo pridėsit ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašyme matosi kopija McPrison.lt. Siūlau jums nekopijuoti visų idėjų iš mcprison'o, o susigalvoti savų naujų idėjų, gal serveris ir pajudės į priekį.

Manau, kad jūsų serveris neišsilaikys, jeigu nėra kažko linksmaus, unikalaus, nes kai ateis į serverį žaidėjas pamatys rankose nieko neturi arba visai nežinos ką veikti serveryje, išeis iš serverio.

Tad sėkmės projektui, gal kažką naujo pridėsit ;)

Ačiū labai , pasistenksim visus šiuos dalykus padaryti realias .:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko rimto, pirma savininkas pasirodė mandagus. Vėliau pradėjau statyti bandomąjį darbą ir jis man pasiūlė tapti pagrindiniu statytoju, aš sutikau, pasikviečiau draugą viskas gerai, pasakiau, kad turiu atsijungti, po kiek laiko prisijungiu jau temą matau, kad serveris atsidaro tą pačią diena "beta" versija ir sako, tipo gausi tiktais pagalbininką, aš atsisakiau, kitą kartą kai turėjau laiko, susisiekiau su savininku ir jis sako, jo, padėk, ir sako, kad turėsiu statyti atskirą Bloką su ranka, tai kaip čia suprasti, man vienam reiktu statyti visą bloką ir negaliu naudoti komandų, kad pastatyti didelę sieną ?? 200 kubelių ranka ir viena sienas 3 sluoksniu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko rimto, pirma savininkas pasirodė mandagus. Vėliau pradėjau statyti bandomąjį darbą ir jis man pasiūlė tapti pagrindiniu statytoju, aš sutikau, pasikviečiau draugą viskas gerai, pasakiau, kad turiu atsijungti, po kiek laiko prisijungiu jau temą matau, kad serveris atsidaro tą pačią diena "beta" versija ir sako, tipo gausi tiktais pagalbininką, aš atsisakiau, kitą kartą kai turėjau laiko, susisiekiau su savininku ir jis sako, jo, padėk, ir sako, kad turėsiu statyti atskirą Bloką su ranka, tai kaip čia suprasti, man vienam reiktu statyti visą bloką ir negaliu naudoti komandų, kad pastatyti didelę sieną ?? 200 kubelių ranka ir viena sienas 3 sluoksniu...

Sveikas , mačiau kaip tu statai ir kaip tu moki naudoti komandas, nelabai patikečiau nemokšai komandas ir visas serverio privilegijas. 

Ir neprimesk kad gražiai statai :) . Sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...