Peršokti į turinį

Prasau padekit ;]


dudusisss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas tas fs?(dar plius laikrodzio) As mokinuosi scriptint bet dar neperdaugiausiai moku ;D

nu man reikia, kad butu serve temsu-sviesu(nu jei kad pas mus vakaras realiai, tai ir serve kad vakaras butu) ;]

-- Papildyta --

Kas tas fs?(dar plius laikrodzio) As mokinuosi scriptint bet dar neperdaugiausiai moku ;D

nu man reikia, kad butu serve temsu-sviesu(nu jei kad pas mus vakaras realiai, tai ir serve kad vakaras butu) ;]

ai jau supratau kas tas fs tai yra filescript ;DD bet viestiek klausimas tas pats ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Losiantys cs prasau visus apsilankyt :)

468x60.png

kas tau čia? reklaminimo skiltis tipo? čiuošk iš čia. jei žaidi CS tai ir varyk i cs skilti

-- Papildyta --

Kas tas fs?(dar plius laikrodzio) As mokinuosi scriptint bet dar neperdaugiausiai moku ;D

nu man reikia, kad butu serve temsu-sviesu(nu jei kad pas mus vakaras realiai, tai ir serve kad vakaras butu) ;]

-- Papildyta --

Kas tas fs?(dar plius laikrodzio) As mokinuosi scriptint bet dar neperdaugiausiai moku ;D

nu man reikia, kad butu serve temsu-sviesu(nu jei kad pas mus vakaras realiai, tai ir serve kad vakaras butu) ;]

ai jau supratau kas tas fs tai yra filescript ;DD bet viestiek klausimas tas pats ;D

o tipo pas tave išvis nera nakties?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...