Peršokti į turinį

DineX [PRISISTATYMAS]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5008633217ba620b1241806fbfb89412875.jpg


 


24# :)


 


Sveiki, forumo nariai noriu jums prisistatyti.


 


 


 


Taigi, mano tikrasis vardas Alanas, man yra 21 , gyvenu Vilniuje fabuose, nuo vaikystės turiu priklausomybę krepšiniui,tai kaip supratote sportas yra mano gyvenimo dalis. Forume esu pasivadinęs "Dinex", šį forumą atradau naršydamas internete, ieškodamas counter-strike modų. Šis forumas man patiko nes yra gan aktyvus tad nusprendžiau ir aš prisijungti.


 


 


Taigi daugumai manyčiau kylą klausimas ką  veikiu prie pc ? : Šiuo metu užsiimu counter-strike serverių projektu kuris greitai jau startuos, o šiaip  pastaruoju metu būnu čia forume,diskutuoju,jai galiu padedu kitiems forumo nariams kuo galiu,vakar atidariau savo GFX Shop, pradėjau mokytis truputį dirbti su photoshop'u tai tiek manau šiam kartui.   :) 


 


 


 


Ačiū už dėmesį.


Tikiuosi sutarsime :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...