Peršokti į turinį

[ IPB Paslaugos ] Nemokamai !


KitoOks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, supergames.lt nariai. Nusprendžiau kurti IPB svetaines už padėką !

 

Atlieku:

 

- IPB instaliavimas

- Sulietuvinimas

- Reikalingiausų modifikacijų įrašymas (hook)

- Grupių sukūrimas

- Dizaino pakeitimas

- Šaukyklos įdėgimas ir sukonfigūravimas

- Keletas kitų smulkmenų 

- Padedu įvairiausiais klausimas !

 

Turite turėti:

 

- Svetainę su adresu kuri veiktų

- FTP prisijungimo duomenis

- Direct Admin arba mySQL

 

Skype: kito0ks

 

Kuriamos už padėką ! :) Jeigu bus rimtesnis darbas paiimsiu ir kokį eu ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikriausiai patikimas, nes moderatorius

Niekada nesusidaryk įspūdžio iš tokių kvailų dalykų.

Šis "doras" moderatorius praeityje yra ne vieną apgavęs. Įskaitant ir mane. Todėl tikrai jis yra nepatikimas.

Nemanau,kad reikėtu directadmin prisijungimų,nes maksimaliai užtenka forumo administratoriaus loginų,o kai reikia instaliuoti,tai žmogus pats tikrai sugebės susikurti mysql duombazę ir susikelti failus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada nesusidaryk įspūdžio iš tokių kvailų dalykų.

Šis "doras" moderatorius praeityje yra ne vieną apgavęs. Įskaitant ir mane. Todėl tikrai jis yra nepatikimas.

Nemanau,kad reikėtu directadmin prisijungimų,nes maksimaliai užtenka forumo administratoriaus loginų,o kai reikia instaliuoti,tai žmogus pats tikrai sugebės susikurti mysql duombazę ir susikelti failus...

Na tikrai tokios informacijos nežinojau, kadangi su supergames dar pats esu tik ~1 metus laiko o gal ir mažiau tai galima pažiūrėti mano profilyje, bet tikrai nežinojau kad jis yra sukčius, beto tikrai kam reikia direcadmin prisijungimo nes tik per ten imanoma keisti password'a , tikrai per anksti padariau Išvadas/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada nesusidaryk įspūdžio iš tokių kvailų dalykų.

Šis "doras" moderatorius praeityje yra ne vieną apgavęs. Įskaitant ir mane. Todėl tikrai jis yra nepatikimas.

Nemanau,kad reikėtu directadmin prisijungimų,nes maksimaliai užtenka forumo administratoriaus loginų,o kai reikia instaliuoti,tai žmogus pats tikrai sugebės susikurti mysql duombazę ir susikelti failus...

Prašyčiau įrodymų :)

Na tikrai tokios informacijos nežinojau, kadangi su supergames dar pats esu tik ~1 metus laiko o gal ir mažiau tai galima pažiūrėti mano profilyje, bet tikrai nežinojau kad jis yra sukčius, beto tikrai kam reikia direcadmin prisijungimo nes tik per ten imanoma keisti password'a , tikrai per anksti padariau Išvadas/

Galvokit ką norit :) Bet be įrodymų nieko nebus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...