Peršokti į turinį

Apgavo narys - eDivine


OriginACC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Buvau apgautas sio nariu - http://www.supergames.lt/user/44262-edivine/

Steam turi du profilis

  http://steamcommunity.com/id/eDivine

 

 http://steamcommunity.com/id/eDivine2ndacc

Prisidejo prie steam, toliau pratesem pokalbi per skype. Zmogus norejo pirkti 25 cs:go raktu, pervede pinigus apie 22:00 valanda ir dave du skrinus, kad pervede, bet vis delto palaukiau apie 40 min kol ateis pinigai. Pinigai neatejo, nes Swedbank turi problemu kazkokiu, kitas zmogus pries tai vede pinigus, o gavau tik po 20 valandu juos. Tai galvojau cia ta pati situacija, zmogus paprase duoti bent 18 raktu, kitus rytoj. Daviau 18 raktu. Paprasiau jo telefona, bet dave ne savo, o poto ir dingo. Steame turi pakankamai reputacijos ir atsiliepima nuo Renaldo is sio forumo, tai negalvojau, kad apgaus. Suprantu, kad nieko nebepadarysi jau, bet det bloka siame forume ir reportint jo steam profili galetumet padet? Ir siaip paskelbti jo duomenys, kad daugiau zinotu apie jo pomiegius apgaudineti.

Turiu irodymus, s banko , kad nieko negavau  ir jo skrinus, bet nezinau ar galima skelbti tokius duomenys viesai.

 

Pokalbis steame - http://www.part.lt/perziura/59bc057f68fcb3f14c4319d697e5fdd8259.PNG

 

Tikras jo vardas - Edvinas Černius

 

Tai laukiu patarimu ar galima butu kazka cia padaryt. Jei nemeluoja jo skype gimimo data , tai vaikeliui 16 metu.

post-41448-0-86565800-1420734169_thumb.png

post-41448-0-63698100-1420734172_thumb.png

post-41448-0-05896900-1420734175_thumb.png

post-41448-0-73484400-1420734178_thumb.png

Redaguota , nario OriginACC
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jo tikrasis vardas Edvinas a.k.a eDivine

... skype bet kas gali juk sukurti renasj... tai ir cia gal...? aš esu Rokas, bet užsivadinčiau pvz Tomas ir apgaučiau žmogų ir jį tiesiog iš oro kaltintų tai tu čia nekažką ir pasakei :D nes mes su edivine pažįstami tai dabar noriu isitikint tikrai ,kad neapgavikas.

Redaguota , nario ffilinder.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

... skype bet kas gali juk sukurti renasj... tai ir cia gal...? aš esu Rokas, bet užsivadinčiau pvz Tomas ir apgaučiau žmogų ir jį tiesiog iš oro kaltintų tai tu čia nekažką ir pasakei :D nes mes su edivine pažįstami tai dabar noriu isitikint tikrai ,kad neapgavikas.

Ziurek screena su skype loginu - http://www.part.lt/perziura/48748830a052f74531255f0c51d7a485182.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OI edvinėli edvinėli kiek tu gali pasidaryti problemų. Dabar paaiškinsiu kaip tau viskas gali blogai baigtis 

Pagal:

 


1631 straipsnis. Pirkėjų ir klientų apgaudinėjimas

 

šis skelbia. "Pirkėjų ir klientų apgaudinėjimas sveriant, padidinant nustatytas prekių ir paslaugų kainas ir tarifus, nesilaikant kainų nurodymo reikalavimų, nustatytų teisės aktuose, arba kitoks jų apgaudinėjimas parduodant prekes ar teikiant paslaugas " gresia administracinė bauda nu 500 eurų iki 2900 eurų(taip pat neįeina žalos atlyginimas nukentėjusiui), arba laisvės apribojimas iki 6 mėnesių.

 

Dabar šis narys turėtų pilną teisę parašyti pareiškimą į policiją, užtektų tik tavo skype ir jo pasakymo" pradėkite iki teisminį tyrimą",policija sužinotų tavo IP o paskui pareitų tavo mamai šaukimas į teismą.

 

Kiek žinau žala yra didesnė negu 30 eurų, nors minimali žala turi būti 31lt(~10€), bus pradėtas iki teisminis tyrimas.

 

Beje kiek žinau rašei tokią žinutę:

 


[16:30:43] Edvinas: Pamatysi tuos pinigus pirmadieni ir apsisik

 

Jei pirmadienį 15:30 nebus pinigų,nuekntėjusysis turės pilną teisę kreiptis į artimiausią policijos komisariatą.

Taip pat žinau tai yra ir klaidingos informacijos skleidimas, tad dar ir už šitą žinutę gali pasidaryti bėdos.

 

Sekmės.

Redaguota , nario MbIL
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už virtualaus žaidimo daiktus nemanau, kad sukels visą policiją ant kojų ir ieškos jo, nes kainą galėjo išsigalvoti ir tu nieko neįrodysi. Ne tu pirmas apgautas ir nieko nepavyko su ta milicija :)

Redaguota , nario ffilinder.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas eDivine broli! Visgi tai yra pinigai :))

Sveikas sveikas ;) Ne vienas žmogus lieka apgautas nuo visokių sukčių, ir aš pats esu likęs apgautas, tai ką daryt man? Nuo žioplumo vaistų nėra, teisingai? ;) Tai kas, kad aš eDivine brolis? Nei aš apgaudinėju nei ką, tiesiog aš tokių dalykų nepripažįstu, kad reikia kaškur skūstis. Kiekvienas esam likę apgauti, ir visi turim pamoką, kad internetu niekuom negali pasitikėti, aišku gaila man jo, kad liko apgautas, bet ką padarysi, sukčių yra visur. Bus pamoka jam, kad niekuom apskritai negalima pasitikėti, būna net ir pačios parduotuvės internetinės žmogų apgauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...