Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

eDivine - SCAMERIS


Dif1337

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pries kelias dienas norejau, kad kas nors pervestu man 5 eurus i mano Steam wallet'a, draugas pasiule eDivine, jis turejo nemazai +rep, 8 lvl steam, galvoju patikimas ir t.t, pradejom chatint, paprase pervest 17Lt = 5 eurai, i jo "brolio" saskaita, nes pas ji ten kazkas blogai, neatsimenu, sako : "as per teamviewer pervesiu". As ir patikejau. Saako, pl nueisiu brolio saskaita patikrinsiu ar pinigai persivede, pist jis offline, bet b-b-z ka man daryt, gal jo motina nukapojo laidus kompo, tai va, islaukiau 3 dienas, jokio atsakymo, paskui parasiau i jo steam komentarus kad jis mane apscamino, ir dar vienas zmogus taip pat, veliau paziurejau jo profili, jau istrinti komentarai ir padaryta private (komentarai). Niekas neapsigaukit del +rep.

 

Jo info ir proof:

 

Scameris : eDivine : http://steamcommunity.com/id/eDivine/ , taip pat turi smurf acc. Kazka panasaus.

 

Foto proof kad pervedziau : http://i.imgur.com/G4cIpxM.jpg

 

Linksmu Naujuju :)

Redaguota , nario diffex^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...