Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš, tokių dalykų čia nereikia.

Siūlė šaukykla - atmetė, dabar tu savo nereikšmingą chatą - atmes. Šis chatas kurį siūlai turi DAUGIAU - negu +. Vienas iš didžiausiu minusų yra tai, kad forume apsilanko nemažai narių, ir jie laisvai gali floodinti kitiem nariam, kad va pirk tą arba įžeidinėti. Dar vienas minusas - forumas apmirs ir gana staigiai. Visi per chata pradės prašinėt pagalbos, nieko į forumą nerašys. ČIA NE SOCIALINIS TINKLAS KAIP PREFIXS SAKĖ, ČIA SUPERGAMES, ČIA ŽAIDIMŲ FORUMAS, ČIA REIK DISKUTUOTI. O dabar gg tavo idėjai ^^
  • Teigiamai 1

Guess who's back

Siūlė šaukykla - atmetė, dabar tu savo nereikšmingą chatą - atmes. Šis chatas kurį siūlai turi DAUGIAU - negu +. Vienas iš didžiausiu minusų yra tai, kad forume apsilanko nemažai narių, ir jie laisvai gali floodinti kitiem nariam, kad va pirk tą arba įžeidinėti. Dar vienas minusas - forumas apmirs ir gana staigiai. Visi per chata pradės prašinėt pagalbos, nieko į forumą nerašys. ČIA NE SOCIALINIS TINKLAS KAIP PREFIXS SAKĖ, ČIA SUPERGAMES, ČIA ŽAIDIMŲ FORUMAS, ČIA REIK DISKUTUOTI. O dabar gg tavo idėjai ^^

Žinojai? Ten galima užblokuoti žmogų! Nerealiai ane?

O free posteriu buvo ir bus visada...

Jei rašot, kad nereikia, tai parašykit kodėl!

 

Jei tu rašai, tai tu ir rašyk kuriems galams to reikia, be to, kodėl gi neturėtų įvardyti "kodėl" ir tie, kurie yra už? 

 

 

Žinojai? Ten galima užblokuoti žmogų! Nerealiai ane?

O free posteriu buvo ir bus visada...

 

Žinojai, jog čia yra ~38 tūkstančiai tų žmonių? Mano nuomone ~80% naudojimosi šia sistema (tiems kurie ja išvis naudotųsi), užimtų vien tik spammo blokavimas.

 

 

Išvis, yra FB, yra Skype, kam šito dar ir čia reikia? Gal tada ir savo operacinę sistemą susikurkim, jog patogiau būtų, nuosavus interneto protokolus ir kitą šlamštą?

Filthy-Frank.jpg

Jei tu rašai, tai tu ir rašyk kuriems galams to reikia, be to, kodėl gi neturėtų įvardyti "kodėl" ir tie, kurie yra už? 

 

 

 

Žinojai, jog čia yra ~38 tūkstančiai tų žmonių? Mano nuomone ~80% naudojimosi šia sistema (tiems kurie ja išvis naudotųsi), užimtų vien tik spammo blokavimas.

 

 

Išvis, yra FB, yra Skype, kam šito dar ir čia reikia? Gal tada ir savo operacinę sistemą susikurkim, jog patogiau būtų, nuosavus interneto protokolus ir kitą šlamštą?

 

Tai o kam tos chat sistemos buvo sukurtas tuomet? Tik tam kad galėtumėm pasakyti: kam to reikia, juk yra skype ir fb?? Nemanau...

Jei rašot, kad nereikia, tai parašykit kodėl!

Palauk, palauk. O tu pats gali parašyti kodėl jos reikia visų pirma? Visiškai nereikalingas čia tas chat'as, čia forumas, o ne kažkoks Skype internete... Nebejuokaukit su tokiomis idėjomis, nes jos nieko vertos. Ir pirma atlik savas pareigas, o tada prašyk, kad kiti atliktų kažką... Beviltiška, peace.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...