Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4199 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Galima laimėti 20 tikrai geru žaidimų!

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure, Always Sometimes Monsters, Insurgency, Blackguards, GRID 2, Half Minute Hero: Super Mega Neo Climax Ultimate Boy, KickBeat Steam Edition, GRID, Take On Helicopters, UFO: Afterlight, Alpha Prime, ARMA: Gold Edition, ARMA Tactics, Fish Fillets 2, Carrier Command: Gaea Mission, ARMA: Cold War Assault, Batman™: Arkham Asylum GOTY, The Lord of the Rings: War in the North, F.E.A.R. 3, ORION: Prelude

http://gameris.lt/news.php?readmore=9328

Užduotis nesudėtinga: turite su Windows programa Piešimas (Paint) nupiešti piešinį susijusį su Kalėdomis ir Gameris.lt svetaine

Baigis: 25d.

SĖKMĖS!

Redaguota , nario SaSkript
(redaguota)

O koks tau skirtumas? Džiaukis išvis kad daro kažkas konkursus, o ne tvarką daryk postindamas nesamones.

DIDELIS, nes esu to tinklapio senbūvis ir man bloga darosi, kad naujokai atklydę iš nežinia kur laimi konkursus, bet kai nevyksta joks konkursas - jų nė ženklo. BULLSHIT. O ištikimi nariai nieko negauna. Ir kieno kaltė? Sup.stų žmonių, kurie nori visko nemokamai ir nesvarbu kad pakenks kitiems. A jo, gi Lietuva čia..

Redaguota , nario `Foxonas.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1

DIDELIS, nes esu to tinklapio senbūvis ir man bloga darosi, kad naujokai atklydę iš nežinia kur laimi konkursus, bet kai nevyksta joks konkursas - jų nė ženklo. BULLSHIT. O ištikimi nariai nieko negauna. Ir kieno kaltė? Sup.stų žmonių, kurie nori visko nemokamai ir nesvarbu kad pakenks kitiems. A jo, gi Lietuva čia..

Tai davai pamirštam ir steam ir visus kitus tinklapius, projektus kur būna konkursai ir sėdim čia tavo šiame senbuvio šūde kur konkursai padaromi per 2 metus kartą ir tai lendant adminui į subinę su savo prizais..

Žmogus pasidalino nuoroda kur vyksta konkursas ir tiek, jei tau nepatinka tai tu drožk ir toliau sėdėk šitam šūde :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Tai davai pamirštam ir steam ir visus kitus tinklapius, projektus kur būna konkursai ir sėdim čia tavo šiame senbuvio šūde kur konkursai padaromi per 2 metus kartą ir tai lendant adminui į subinę su savo prizais..

Žmogus pasidalino nuoroda kur vyksta konkursas ir tiek, jei tau nepatinka tai tu drožk ir toliau sėdėk šitam šūde :)

Nežinai - nerašyk. Gameris yra šimtu kartų geresnis tinklapis už šį, nes ten nesirenka vaikai, kurie ateina tik pastūmt ar free-postint. Šūdino forumo narys vadina kitus forumus šūdais. Nu joo.. Jei gausiu ban nenustebsiu ir nesigailėsiu :D

(redaguota)

Nežinai - nerašyk. Gameris yra šimtu kartų geresnis tinklapis už šį, nes ten nesirenka vaikai, kurie ateina tik pastūmt ar free-postint. Šūdino forumo narys vadina kitus forumus šūdais. Nu joo.. Jei gausiu ban nenustebsiu ir nesigailėsiu :D

Nesupratai. Būtent ir turėjau omeny šį forumą apie "šūdiną", o geimeris tikrai geresnis tad pirmiau įsiskaityk tik nereikia pulti, kad ateiti gali ir kiti iš kitų forumų ir dalyvauti.

Redaguota , nario Barzdons

Nesupratai. Būtent ir turėjau omeny šį forumą apie "šūdiną", o geimeris tikrai geresnis tad pirmiau įsiskaityk tik nereikia pulti, kad ateiti gali ir kiti iš kitų forumų ir dalyvauti.

Ai, nu tada pakeisiu biškį.. :D Tai va, jei galit, būkit žmonės, užsiregistruokit ir būkit, o ne tik pamato konkursą iš karto prisistato, nors gyvenime jo nėra niekas matęs. Kaip manot, kodėl daro konkursus? Kad sulauktų ilgaamžių narių, o ne vienadienių klajoklių. :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4199 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...