Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris geresnis Lowe ar T34?


weems

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nepirk !!!! Siek tiek palauk ! Taigi yra kalendoriaus akcijos ( advento ), gal per ji gausi kazka geresnio. !! O kitas dalykas, as tau siulyciau nusipirkti e 25, geras tankas ir bus retas, nes panaikins is parduotuves,  tai automatiskai acc verte pakils !! advento nuoroda - http://worldoftanks.eu/en/content/wintercalendar/

Redaguota , nario DedeKobra
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepirk !!!! Siek tiek palauk ! Taigi yra kalendoriaus akcijos ( advento ), gal per ji gausi kazka geresnio. !! O kitas dalykas, as tau siulyciau nusipirkti e 25, geras tankas ir bus retas, nes panaikins is parduotuves,  tai automatiskai acc verte pakils !! advento nuoroda - http://worldoftanks.eu/en/content/wintercalendar/

Aš turiu E25 tanką, ir aš žaidžiu RU serveryje. Tai dabar 50% akcija auksams. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu E25 tanką, ir aš žaidžiu RU serveryje. Tai dabar 50% akcija auksams. :)

Taip, taciau su kiekviena diena vis po nauja akcija atsiranda. Na zodziu mano patarimas yra toks - siek tiek luktelk, pasibaiks visos tos akcijos ir t.t. ir jeigu nieko gero nebus, tada nusipirk T34, visgi jis niekur nepabeks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, taciau su kiekviena diena vis po nauja akcija atsiranda. Na zodziu mano patarimas yra toks - siek tiek luktelk, pasibaiks visos tos akcijos ir t.t. ir jeigu nieko gero nebus, tada nusipirk T34, visgi jis niekur nepabeks

Bet advento kalendorius RU WoT nėra. Suprantu, kad niekur nepabėks, bet bus be akcijos, tai 2x reikės mokėt daugiau, tai neapsimoka, geriau dabar. :D O kas čia yra Advento kalendorius? Nes pas mane tai nėra. Pažiūrėk worldoftanks.ru

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekviena diena gauni vis po nauja pasiulyma pvz : viena diena gauni t34 su 100% igula ir 1000goldu uz 140 lt, kita diena koks e 25 su 100% igula ir 500 goldu uz 40 lt ir kiekviena diena vis po nauja akcija pasiulo

O gal žinai ar tikrai bus RU adventas kalendorius ir kada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...