Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Launcher] SAMP (PASLAUGOS)


Snow*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Žiauriai reikia pinigų naujakui, tai sukurčiau už 30-45lt samp žaidimo launcherį. (Paprastą, be navarotų, nupiešiu dizainą ir sukoduoju launcherį, ir kad veiktų, įdėsiu apsaugą nuo s0beito ir cleo.)


 


Šiuo metu darau launcherį simple-life.lt projektui:


 


ZQHh1rM.png


 


p0GiQl4.png


 


 


4Ikjgbi.png


 


R30VqcZ.png


 


mdEE81Q.png


 


 


P.S koduoju C# (C sharp kalba)


P.S.S serveris turi būt ant mysqlo !


Skype: evaldjukas


 


Freepostų nerenku.


P.S.S.S Padarau darbą, nepatinka - neperkat, nepisę proto :c


 


TAIP PAT PRIDEDU SKRIPTĄ SERVERYJE KAD TIKRINTŲ AR JUNGIASI SU LAUNCHERIU, AR BE, JEIGU SU, KAD GALĖTŲ ŽAIST, JEIGU BE - KICK


Redaguota , nario Evaldas .
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:P + davė jo githubą, tai ten source code yr.

Ką tu tuo nori pasakyti? Pasigirt? Ar pasakyt tai, kad aš mokėjau jam pinigus o tu gavai viską ant „šaros“? Source kodas tai jaučiu jo senas, jo paplatinto launcher'io.

Man būtu „palevo“ iš tavęs pirkt, nemanau, kad darai kokybiškai, todėl, kad tik prieš kelias savaites klausinėjai kaip kas padaryta (pas mane). Nerekomenduočiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu tuo nori pasakyti? Pasigirt? Ar pasakyt tai, kad aš mokėjau jam pinigus o tu gavai viską ant „šaros“? Source kodas tai jaučiu jo senas, jo paplatinto launcher'io.

Man būtu „palevo“ iš tavęs pirkt, nemanau, kad darai kokybiškai, todėl, kad tik prieš kelias savaites klausinėjai kaip kas padaryta (pas mane). Nerekomenduočiau.

Tai ką man dabar daryt? :C + kodėl turėtum pas manę užsakinėt jeigu jau turi, tai ir džiaukis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Atsakyk į klausimą. Iš tavęs užsakinėti niekada nieko nesiruošiau ir nesiruošiu. Nenurodinėk ką man veikti.

Ką tu tuo nori pasakyti? Pasigirt? Ar pasakyt tai, kad aš mokėjau jam pinigus o tu gavai viską ant „šaros“?  - Taip pasigirt :soka: 

Source kodas tai jaučiu jo senas, jo paplatinto launcher'io. - Ne, ten nelauncherio, o example naudojimas.

 

Man būtu „palevo“ iš tavęs pirkt, nemanau, kad darai kokybiškai, todėl, kad tik prieš kelias savaites klausinėjai kaip kas padaryta (pas mane). Nerekomenduočiau.

 

O ką ? Su C sharpu jau senai dirbu, ankščiau dariau RAT'ą, dabar pamačiau tavo launcherį, tai ir norėjau kažką panašaus sukurt, + klausinėjau, nes neįsivaizdavau kaip tai padaryta, o tu man pasakėi, tad nematau čia nieko blogo, visada reikia mokytis, gi negimiau iškarto mokėdamas, nerekomenduoji, tai ne. Man grynai pyp. Sėkmės  :) 

 

 

 

 

 

P.S.S.S Padarau darbą, nepatinka - neperkat, nepisę proto :c
Redaguota , nario Evaldas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu tuo nori pasakyti? Pasigirt? Ar pasakyt tai, kad aš mokėjau jam pinigus o tu gavai viską ant „šaros“?  - Taip pasigirt veidukas%20(8).gif 

Source kodas tai jaučiu jo senas, jo paplatinto launcher'io. - Ne, ten nelauncherio, o example naudojimas.

 

Man būtu „palevo“ iš tavęs pirkt, nemanau, kad darai kokybiškai, todėl, kad tik prieš kelias savaites klausinėjai kaip kas padaryta (pas mane). Nerekomenduočiau.

 

O ką ? Su C sharpu jau senai dirbu, ankščiau dariau RAT'ą, dabar pamačiau tavo launcherį, tai ir norėjau kažką panašaus sukurt, + klausinėjau, nes neįsivaizdavau kaip tai padaryta, o tu man pasakėi, tad nematau čia nieko blogo, visada reikia mokytis, gi negimiau iškarto mokėdamas, nerekomenduoji, tai ne. Man grynai pyp. Sėkmės  :) 

Supratau. Ačiū, kad atsakei. Nerekomenduoju ne kaip žmogų, o kaip „koduotoją“. O jeigu per tavo klaidą kažkas įsilauš į duomenų bazę ar panašiai ir pridirbs ką nors, ar tu atlyginsi žalą? Jeigu tu net ne naujokas, tai tikrai ne profesionalas. Launcher'is ir RAT'as - du skirtingi dalykai, jų funkcionalumas ir darbo sudėtingumas skiriasi daug kartų.

P.S: RAT'ą iš viso galima pasidaryt pagal pamoką iš google.

Redaguota , nario ES.^
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supratau. Ačiū, kad atsakei. Nerekomenduoju ne kaip žmogų, o kaip „koduotoją“. O jeigu per tavo klaidą kažkas įsilauš į duomenų bazę ar panašiai ir pridirbs ką nors, ar tu atlyginsi žalą? Jeigu tu net ne naujokas, tai tikrai ne profesionalas. Launcher'is ir RAT'as - du skirtingi dalykai, jų funkcionalumas ir darbo sudėtingumas skiriasi daug kartų.

P.S: RAT'ą iš viso galima pasidaryt pagal pamoką iš google.

 

Šiaip tai RAT'ą kurkas sunkiau buvo kurt + dariau ant PHP'o, o ne ant socketų, nes visad norėjau su DarkComet pašėlt, bet negalėjau portų atidaryt normaliai, tai buvau savo ant PHP sukuręs, viskas veikė, įjungt/išjungt desktopą, mygtukus, fake msg box ir panašiai, na tiek to, taip, neesu profesionalas, tačiau ir neesu "čiajnikas" (žalias), nenoriu čia keiktis, įrodinėt, jog moku labai gerai, bet ką moku, tą darau.

Nlb aš suprantų launcheris ant pc ar tel?.

PC

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...