Peršokti į turinį

CS:GO ant GT 555M full grafikos


Mantvis_Hemikas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi šitas kanalas yra skirtas žmonėm kurie nori pirkti panašia arba tokia pačia vaizduske tik nelabai gaudosi ir nežino kaip vilks žaidimus taigi tam ir yra mano kanalas. Pvz lietuvių pamėgtas CS:GO ant GT 555M (Laptopo vaizduske) FULL grafikos!

 

https://www.youtube.com/watch?v=IKY_YSXhPYc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikiuosi kursi daugiau negu vien su GT 555M ? :) o šiaip man tokie dalykai patinka +rep! labai dažnai tokius video žiūriu aš ;D

Mano dabartine vaizduške GT 430 tai nekokia truputukas lago yra bet labai mažai ;D bet su ta vaizduške ir filmuoti gerai einas kaip žiūriu nes su mano iškarto krenta fps.. :/

Sub uždėtas

Redaguota , nario Puferis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tikiuosi kursi daugiau negu vien su GT 555M ? :) o šiaip man tokie dalykai patinka +rep! labai dažnai tokius video žiūriu aš ;D

Mano dabartine vaizduške GT 430 tai nekokia truputukas lago yra bet labai mažai ;D bet su ta vaizduške ir filmuoti gerai einas kaip žiūriu nes su mano iškarto krenta fps.. :/

Sub uždėtas

Dėkui ir taip bus daugiau negu gt 555m :)

Redaguota , nario Sexiukas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...