Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Viso gero


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noriu pasakyti dideli ir nuoširdų ačiū moderatoriams kurie buvo, kurie dirbo ir nieko už tai nenorėjo. Bet viskam kam yra pradžia yra ir pabaigia. Tai mano būvimas forume. Kai atėjau į forumą ir tapau moderatoriumi narių buvo lygiai 5000 , po šiai dienai jų turit jau virš 36 000. Kai buvau moderatorius, mūsų darbų niekas neskaičiuodavo, niekas nežiūrėdavo, būdavo manau atliekama 30 darbų, po šiandien mano moderatoriams buvo liepama padaryti nemažiau 100 :D Ankščiau dizainai keisdavosi kas metus , dabar kas pusę ir šiuo metu turima net du vienodus... FB grupėje buvo tai pat 0 žmonių, išeinant palieku netoli 3000. Koks forumas buvo tada ir dabar yra neatpažįstamas, 90% narių dabar tikrai nežino koks jis buvo prieš 6 metus.. Tikiuosi forumas augs ir toliau ir sėkmingai plėsis. Ačiū kas buvo, kas palaikė. Darbo buvo įdėta tikrai daug ;) Čia dar daug ko tikrai nepaminėjau ir neminėsiu nelabai turiu laiko išsiplėsti, todėl noriu pasakyti visiem viso gero,  palinkėti gerų diskusijų ir prasmingų artėjančių švenčių ;) Mes dar susitiksim... !

 

 

Didžiausios sėkmės tau Valduk ;) man bent asmęniškai niekuo netrugdei.. bei ačiū, ir tave su šventėm :)

Redaguota , nario LeveL.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu manai, kad tu čia vienas viską darei? Žmonės tik dėl taves čia registravos? Visas tavo darbas buvo putotis "Kaip moderatoriam blogai, niekas mūsų nevertina" tu gyvenai šaukykloj ir reiškei kokie mes blogi, visi iki vieno, kad tik dėl mūsų tu forumuos nerašai bet "dirbi". Tačiau niekas tavo darbo praktiškai nematė, o nematė dėl priežasties :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kokia šitos temos prasmė tada? Geri Valdo darbai kai buvo jaunas? :D Aš supratau, kad čia jis su forumu atsisveikina. Nesupratau aš jo ir nesuprasiu niekada.

Kas tiesa-tas ne melas,as irgi galvojau,kad jis iseina,o jis tik is moderatoriaus dingsta.

Redaguota , nario justcolaeng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aham, pamiršai mus.

O, net nepastebėjau kaip jūs susitraukėt, vos 7 beliko :D Na bet bent jau normalūs pasiliko.

Valdui norėčiau pasakyt ačiū, už darbą forume, kurio galbūt mes, paprasti nariai ir nematom, bet nors ir kiek gero esi padaręs šiam forumui, dėl tavo pastarųjų poelgių nemanau, kad ir koks nors kitas forumas būtų tave palikęs administracijos poste.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...