Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

REIKALINGI ZMONES


gerulisexe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, supergames.lt forumiečiai. Šiandien nusprendžiau rimtai kurti LFS (Cruise) serverį. Ir trūksta komandoje žmonių. Norėčiau pašnekėti apie serverį ir ko būtent man reikia.

Modas:

Moda aš jau turiu, tik man reikia žmogaus kuris išmano php kalbą (gerai). Nes pats irgi paeedinti galiu, o sistemų savo sukurt nelabai dar. Serverio modas bus Cruise, modas jau yra pilnai sujungtas su web. Jei kam reiks foto galėsiu nemsti į skype: enginefm

Ko man reikia?

 

Kaip ir minėjau man reikia žmogaus išmanančio php kalbą, GFX'erio, VFX'erio (serverio pristatymui).

Apie serverį

 

Serverio startą planuoju daryti iki kaledų, o jei nespėčiau tai iki naujų metų tai tikrai. Domenas yra (neviešinsiu). VPS taip pat. Planuoju jungti ant VDS. 

Daug nenoriu rašyt nes daug ir negaliu pasakyti. :). Jei kas turite laiko ir dirbate kvieskite į skype: enginefm arba rašykite į AŽ.

Atsiprašau už sutrugdytą laiką. Gero vakaro. ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...