Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Siūlau paslaugas


tominis12

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Esu naujas šitam forume, tad manau daugelis manęs nepažįsta, tačiaun niekam nesirošiu aš dabar nert į šikna dėl to, kad jūs sakytumėtes būtent iš manęs, tad siūlau privačias pamokas, atlieku darbus kokius jums reikia, bei žinoma sukoduoju ką jums reikia už tam tikra suma pinigų dėl kurios galėsim susitart.. Dirbu su C++, Pawno bei PHP. Šiuo metu mokinuosi ir Java tad pas mane galite kreiptis dėl šitokių dalyku.. Dėl platesnės informacijos rašot čia arba man į skype tomas4952

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu naujas šitam forume, tad manau daugelis manęs nepažįsta, tačiaun niekam nesirošiu aš dabar nert į šikna dėl to, kad jūs sakytumėtes būtent iš manęs, tad siūlau privačias pamokas, atlieku darbus kokius jums reikia, bei žinoma sukoduoju ką jums reikia už tam tikra suma pinigų dėl kurios galėsim susitart.. Dirbu su C++, Pawno bei PHP. Šiuo metu mokinuosi ir Java tad pas mane galite kreiptis dėl šitokių dalyku.. Dėl platesnės informacijos rašot čia arba man į skype tomas4952

Įdomu būtų pažiūrėti darbus, ir šiaip pakalbėti, ar tik nebūsi vienas iš tų "programuotojas".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...