Peršokti į turinį

Euro Truck Simulator įrašymas (Crack ir visa kita)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , kai kuriuose forumuose kur kalba eina apie ETS 2 . Daug kyla klausimų .kaip įsirašyti ,kad neprašinėtu active -key ,kaip pradėti žaisti ir t.t Šioje pamokoje jus išmokysiu ,kaip įsirašyti , pradėti žaisti , ir pradžiai pasidaryti pinigų. :)

 

Euro truck simulator 2 žaidimo siuntimosi nuoroda - http://www.eurotruck...om/download.php

Atsisiunte jį suinstaliuokite kur norite. Toliau atsisiūskime naujausia versiją: http://www.eurotruck....com/update.php
Pasirenkame Patch from any older version to 1.4.8 (338 MB)

 

Taigi dabar paaiškinsiu, kaip susikūrti savo profilį, nusistatyti kalbą.

Ten ir pasirinkite lietuvių kalbą, o jeigu jūs užsiregistravote su EN kalba, tuomet eikite į NUSTATYMAI > ŽAIDIMO EIGA > Žaidimo kalba

Grafikos nustatymų nedarykite didelių. Bent jau aš pasidares VIDUTINĖ ir savo aukščiausia rezoliuciją, man gerai. O jūs nusistatykit pagal save.

 

 

Žaidimo crack : http://www18.zippyshare.com/v/52038049/file.html

Failą įkeliame į Einame į Euro Truck Simulator 2 pagrindinį aplanką - bin - pas visus skirtingas pavadinimas gali būti ,bet bus tik vienas failas (atsidarome)  ir ten įkeliame.

 

 

 

Kaip pradėti žaisti?

Pirma pradėkite dirbti, paspaude ant DARBO BIRŽA, išsirinkite su kokiu vilkiku norite keliauti, ir pasirinkite. Pačius 5 reisus patarčiau imti mažus reisus, kurie neviršija 300-250km, kad įsiprastumėte į klaviaturą, į posukius, į tuos kompiuterio žaidėjus kurie jaučiasi patys bosai užkišinėdami. Kai jau įsiprate, galite imti ir didesnius reisus, labiau patiks bei atlyginimas kitoks. Tokiais pat maršrutais nepatarčiau imti, kadangi atrandant vis naujus miestus ar rajonėlius, jums kils XP ir taip kelsis jūsų levelis.

 

Kompanijos įkūrimas, klestėjimas.


Truputį padirbus, kaip matysite, kad jau užtenka pinigų ant baudų(jų tikrai neišvengsite), ant fūros remonto, tada nusistamdykite vairuotoją. Samdymo firmos būna pažymėtos ikona klaustuku, jos nevisuose miestuose, bet tikrai dauguma jų. Darbuotoją samdykite su kuo daugiau patirties, kuris turi daugiau tų įgudžių ant tolimų reisų, ADR ir t.t. Nusisamdžius nusipirkite garažą ir jam fūrą, nesvarbu, galingą ar ne. Jis pradės dirbti, iš pradžių pelnas bus nedidelis, tačiau įsivažiavus matysite, kad jau ir antrą galite įdarbinti.

 

Paspaudus ant KOMPANIJA, jūs galėsite pažiūrėti darbuotojus, mašinas, garažus.

Banke galėsit pasiskolinti paskolą(ji pravers jums). Jeigu jau praklestėjote ir norite rimtai kūrti firmą, apmastykite ir imkite 400k paskolą. Mokėsite 5k į žaidimo parą, bet jum vairuotojas į parą atneš kažkur 20-30k, todėl apsimokės.
Idarbinimo agentūros ikona jums parodys, kokiuose miestuose yra įdarbinimo agentūrą, ten ir nuvykite.

 

Kaip vairuoti




Vairuokite atsargiai, bei imdami krovinį žiūrėkite jo svorį. Neimkite krovinio virš 20t, jau nuo 15t krovinis ant posukių labai dažnai virst air tai pridaro nuostolių didelių. Aišku priklauso ir nuo vilkiko. Didelių posukių ant 90 ar ant mažiau neimkite, kadangi gal apvirsite. Kuro dažnai nepilkite, sutapysite, kadangi jis labai nesisiurbia. Kaimeliuose lenkti tikrai prireiks, todėl vairuokite atsargiai, nes ten labai mėgsta iš už posukių išlysti arba iš niekur nieko mašina atsirasti. Kaip reikės priparkuoti priekabą, nespauskite enter, kad priparkuotų už jus, prarasite labai daug visko. Man asmeniškai priparkuoti labai patinka.

Pamoka baigta, galite eiti pradėti savo karierą biggrin.gif

Jei yra klausimų klauskite, atsakysiu. Pats dabar esu 41lvl, katik nusisamdžiau darbuotojų iki 120, vilkikų taip pat 120. Garažai visi užimti(25), teks pirktis naujus biggrin.gifVairavau DAF, nepatiko, Scania/Volvo taip pat nepatiko, MAN'as nelabai dirbo. Dabar vairuoju Renault Magnum ir esu patenkintas.

 

Visa informacija mano. Kilo bėdų ? Klausk.

 

Kontaktai : Skype: agnius.tamosauskis1

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip padaryti kad nemestų CD-KEY?

Atsakymas: Pirkti legalų žaidimą,jeigu norit turėti visapusišką priėjimą prie žaidimo ir nelaukti mėnesiais kol išeis naujas update'as + galėsite žaisti MP kuris tikrai puikus.

 

Na supranti nusicrackinus - nemėtys tau jokių CD -KEY. Tiesiog negalėsi žaisti MP. Kas to nori žinoma gali pirkti. Aš esu nusipirkęs tad žaidžiu visapusiškai. Tiesiog pamoką sukūriau tiem ,kam gaila pinigų ant žaidimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wow ... Krč gailą ~15LT išleisti dėl ETS2 legalaus žaidimo kuris tau gali atsipirkti tuom kad jis amžinai bus pas tave .. -.- Aš nesuprantu koks įdomumas vienam važinėt ir krč nesutikt tautiečiu ir pnš ? Nusiperki, žaidi laimingas online ir nesuki galvos .. -.- Neprašo nei Cd-key nei kito š .. + saugojimus galima pasidaryti kad išsaugotu internete, tada nekils nesklandumu su vartotoju .. Va kaledinės nuolaidos bus tai gal nusipirksi dar pigiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wow ... Krč gailą ~15LT išleisti dėl ETS2 legalaus žaidimo kuris tau gali atsipirkti tuom kad jis amžinai bus pas tave .. -.- Aš nesuprantu koks įdomumas vienam važinėt ir krč nesutikt tautiečiu ir pnš ? Nusiperki, žaidi laimingas online ir nesuki galvos .. -.- Neprašo nei Cd-key nei kito š .. + saugojimus galima pasidaryti kad išsaugotu internete, tada nekils nesklandumu su vartotoju .. Va kaledinės nuolaidos bus tai gal nusipirksi dar pigiau 

Tai kam kitiem leisti pinigus kai gali nusicrakinti žaidimą ir žaisti. O dabar čia leist 15lt~.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik nesuprantu vieno - ar geriau ušleisti kelis litus ant saldumynų, ar ant tikrai nuostabaus žaidimo? Išleis naują ETS2:MP versiją ir vėl negalėsit žaist gi. 

Antras dalykas - vat va taip kompanijos ir užsidaro. Mano požiūris į tai, kad reikia atsidėkoti kūrėjams už nuostabius jų sukurtus darbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...