Peršokti į turinį

Atiduodu Oldschool Runescape accounta


Medardas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi!


 


 


Aš nebeturiu laiko žaisti runescape, ir nenoriu, kad mano accountas nebutu pamirštas ir numestas į šoną.


Tai, aš norėčiau ji atiduoti nusipelniusiam žmogui kuris tikrai naudotusi pagal paskirti ir su juo praleistu linksma laiką.


 


Jeigu nori laimėti šita accounta į komentarus parašyk savo skype ir kodėl tu nori laimėti šita accountą.


 


Mano accountas


 


Untradables


11snklv.png


Visi questai padaryti.


Statsai


2rm5e0g.png


Nickas yra užpaišytas dėl saugumo nes kaip žinot account dalinimas yra nelegalus.


 


 


Sėkmės laimint!


Su laimėtoju bus susisiekta per skype.


Redaguota , nario Medardas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"dsimasz"  Vien dėl to ,kad tai būtų man nostalgija sugryžti vėl prie Old School RS. Kai pradėjau pirma ,karta žaisti RuneScape tiesiog negalėjau atsitraukti nuo kompiuterio ekrano. Dienų dienas pliekdavau šį nuostabu žaidimą. O, gaves šio account paskyra vėl pradėčiau žaisti tuo labiau Memberis ,kur seniau net gyvenime nebuves tokiu ir panašiai. Manau tiek parašysiu ,nes kai isijausiu tai nesustosiu čia rašyti. :D Linkiu sau sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nightperson_px nes jaigu gautciau acc pradetciau zaisti rs bei galetciau atsiliginti ps doleriais.

Nereikia man ps doleriu :P atiduodu acc uz dyka.

 

"dsimasz"  Vien dėl to ,kad tai būtų man nostalgija sugryžti vėl prie Old School RS. Kai pradėjau pirma ,karta žaisti RuneScape tiesiog negalėjau atsitraukti nuo kompiuterio ekrano. Dienų dienas pliekdavau šį nuostabu žaidimą. O, gaves šio account paskyra vėl pradėčiau žaisti tuo labiau Memberis ,kur seniau net gyvenime nebuves tokiu ir panašiai. Manau tiek parašysiu ,nes kai isijausiu tai nesustosiu čia rašyti. :D Linkiu sau sekmės.

4 days liko membo tai nemanau, ar membas vis dar bus kaip kasnors laimes sita accounta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas , aš vėl noriu pradėt lošt runescape , bet neturiu nuo Runescape 3 man atrodo toks neįdomus , tai norėčiau oldschoola , ir manau man tai būtu tikrai gera pradžia jei gaučiau šį accounta ,anksčiau lošdavau runescape oldschoola , bet mano acccountą pavogė , ir tiesiog viską mečiau nes atrodė jog nieko nebepadarysiu taip iš naujo , kad buvo , tikiuosi tu su savo accountu gali man sugražinti tą viltį , kad vėl galėsiu žaist runescape kaip anksčiau skype : sleder.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir sakiau litų man nereikia šitas accountas bus padovanotas.

na tada noriu ir as tokios dovanos , butu puiki proga pasivijus draugus su jais kartu kaip senais laikais palosti sena gera zaidima :) skype fruktas001

Redaguota , nario Kevin*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas  .:)
 

Visu pirma mano vardas Benas,malonu susipažinti,man tikrai reikėtų RS akaunto,jau gan ilgą laiką nelošiau RS vien dėl to jog neturiu akaunto,mėgstu pkinti ,akauntas būtų aprūpintas membershipu ir forume būtų PK video,ir pabrėžtas ačiū tau @už accountą !,nusipirkčiau keleta 07 milų ,kad galėčiau pradėti naują startą ,susikurčiau youtube channelį ir kaip sakiau kelčiau pk video,gidus,clan warus t.t įstočiau į kokį LT klaną,ar net sukurčiau savo ir daryčiau veiklą ,prankus,pk,duel stake ! ,man tikrai tikrai reikia akaunto saviškio neturiu ,užtat noriu pradėti naują karjėrą RS world'e nežinau kaip tau būtų galima atsilyginti,bet pažadu akauntas būtų pilnai aprūpintas,ir nebus numestas į šoną,RS palikti nežadu ,o jei ir kokią dieną palikčiau akauntą gražinčiau saugų ir sveiką atgal tau į rankas,akauntas nebus parduotas ar skolinamas t.t jis bus tik mano ,jei reikės ir tavo :) skype ara.poxui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skype: Mysticalx.mysticalx 

 

Kodėl norėčiau gauti acc? Šiaip žaidžiu RS3 ir norėčiau pažaisti oldschool, kiek žinau jis yra mokamas, ir norėčiau pažaisti Rs žaidžiu jau kokius 5 metus (su pertraukom) Turėjau gal kokius 3 acc (uni406 mano pagrindinis acc).

 

Labai norėčiau, gauti jūsų tikrai gerą acc. Gavęs, nesu toks žmogus, kad iš karto parduoti ar šiaip pasipelnyti iš ko nors. Taigi būtų labai malonu jei gaučiau jūsų acc.

 

Būtų geriau, kad man parašytumėt žinutę į SuperGames, nes prie skype's nebūnu dažnai ON. 

 

Viso geriausio, ir sekmės visiems gaunant account'ą. ;)  :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...