Peršokti į turinį

Labas? Prisistatauu!


.kWz'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas?


 


Vardas? Svajūnas jau šioje bendruomenėje esu nuo 2013 metų aišku su kitu nicku nes su senu mane buvo apgave , ir t.t todėl tėko ieškotis ir kaip tik mano draugas turėjo antrą accountaą aš ji pasiekiau jau kaip daug laiko su juo esu jis aišku pyyykstą kad nesikeičiu bet dabar kaip Valdą išmete net nebežinau kaip pasikeisti bet rasiu išeiti mūhaha esu linksmas , labai greit nėrvuojiuosi nes nepatinka kurie kartoją vis ta patį 


rimtas , mokaus ne taip gerai kaip kiti Matematika , Lietuvių 10 - 4 kitu čia tokie pažymiai mano vidutiniai.


 


Esu 9 - okas kiek man metų? 14 man yra jau bet galima sakyt jau greit naujieji mėtai naujas gimtadienis? yeaaah kada? Guodžio 15 dieną man jau kaip sueina 15 metukų neskubų niekur gyventi po biški po biški kas labiausiai traukia? Hmmhm , labiausiai trauke programavimas aišku neęsu pradėjas dar bet stėngsiuosį kažkaip pradėt PAWN nemoku dar bijau mokyntis bet ateis laikas ir išmoksiu rimto ką nors :lol:


 


Edgaras / Whisky'Jack? REAL AR FAKE? - Netikras kodėl? todėl kad jau temoje rašiau kad čia yra buvęs Wayne. - Blankas 


arba kitaip dar accounte kitaip pavadintas Žygimantas.Š pavogtas accountas nepalieku bedoje žmonių megstu žmoniės kuriuos traukia nauji dalykai įvairovė nauji išradimai projektai aišku mėgstu žinias labiausiai patinka kas ką naujo parašo ;o delfi.lt - 15min.lt


 


Kyla klausimu? Rašyk aišku neužduokit durnų klausimu :lol:


 


Blankas - Wayne!


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne anglas prašau Lietuviškai !

Čia tik juokelis iš filmuko, jeigu nesi matęs, tai tikriausiai ir nesupratai. Čia rašo ,,Ar majonezas yra instrumentas?" O šeip suprantam, kad nesi anglas, bet 9-okai jau turėtų mokėt tokio paprastumo angliškus sakinius išsiverst  :huh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...