Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sukčius/Apgavimas Valdas [Administratorius]


Adidazas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi taigi norėčiau pranešti apie sukčių/apgaviką Valda(Administratorių)Buvo taip jis buvo skolingas 

E.P ' snoVa kazkiek tai pinigu puse sumokėjo puse ,o į kita puse prašė duoti cs:go gift pavidalu. Taigi SnoVa turejo pirkti iš manes sarg.lt account ,sako davai padarom taip ,kad duodu cs go gift už tai aš aišku sutikau.

Valdas turejo išsiūsti, išsiuntė gavau aš laiška iš steam store viskas tvarkoi paspaudžiu ogi jis jau buvo aktyvuotas tai jis galėjo būti kardintas , arba  nera normaliai patvirtintas per steam buvo siustas i normalu email gift budu, Va foto keliu į

06adfe9b8d1b36643e775c0d488bcd53788.png

b19a88384782b3a688b5747fc278de30187.png

3f91d490317c171276a5aec270c0f94e185.png

Paskutine valdo siusta ft8d6066aca2832546df2db593a0c2d948227.png

Redaguota , nario Adidazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

čia biški niftemu bet kodėl pas tave toks gražus skaipas ?;pppp čia toks tik ant windows 8 ? :D

:D nieko tokio išsitrink skype savo sena pas mane 7windows ir parsiusk nauja skype bus toks. P.S Kiek teko girdėti Valdas turi drauga vilmux ar kaip ten jis ,jis garsėja cardinimu

Redaguota , nario Adidazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Steam gautas is TOMAS, duosiu jo kontaktus, ryt imesiu ss kaip issiunciau tau normalu veikianti steama, ir noreciau kad ikeltum nuotrauaks is steam powered :) ns dabar cia nieko tik smeiztas

Supranti iš kur gautas man neidomus tu man jį "Pardavei" ne jis.Atrodo ,kad normalus ir veikentis ,bet juk jis gali būti kardintas steame tai nerašo kad kardintas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...