J'Split

Pad─Śkite apsispresti

Recommended Posts

Sveiki, taigi nor─Ś─Źiau j┼źs┼│ paklausti, turiu 2 kandidatus i┼í kuri┼│ vienas greitu metu gul─Śs ant mano stalo, ta─Źiau niekaip nesugebu apsispr─Östi kur─» varianta pasirinkti, esu nusi┼żi┼źr─Śjas 2 telefonus tai Samsung Galaxy s3 ir Samsung galaxy s3 neo, ta─Źiau ne┼żinau ar yra koks nors skirtumas tarp j┼│ ar n─Śra, kurio parametrai geresni, kuriame daugiau vidin─Śs atiminties, tad ne┼żinau net k─ů daryti, tod─Śl lauksiu j┼źs┼│ atsakym┼│, kadangi apsispresti labai sunku :/

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

A┼í im─Źiau S3 neo, nors ir turi ma┼żiau atminties bet, nors 1,5gb ram yra, o pas s3 tik 1 gb ram. GPU geresnis. Pas neo dar android kitkat yra, kuris gan tikrai neblogas.

I┼í viso neim─Źiau nei vieno samsung'o. Dabar jau bent man asmeni┼íkai Nokia Lumia┬ágeresni telefonai negu samsung.┬áKod─Śl geriau Lumia? Tod─Śl, kad i┼í viso n─Śra jokio lag'o, nepkrauna viso telefono, kiek tur─Śjau samsung, tai po met┼│ prad─Śjo laginti, ir nor─Śjosi mesti telefon─ů lauk, ir keisti ─» kit─ů. Gal ir tie patys samsung'ai turi ┬áplius┼│, bet tavo vietoje rink─Źiausi Nokia Lumia, gal─Ś─Źiau patarti koki─ů. Iki kiek lit┼│ pirktum telefon─ů?

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele