Kar0s`

PLATINU MC.Kaimeliai.LT Modifikacija

Recommended Posts

Tai iš kur tu tuos failus gavai jeigu sakai nepaliesti.. Čia tavo galai nesiriša su logika tavo poste

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Failai gauti iš jo buvusio serverio VPS ta prasme mes ji nupirkome del balanco . O jis megino mumis apgauti.

Pagriebiau, jei kam reiks A┼Ż, nes manau, jog tuoj bus i┼ítrinta... ┬á- Ptalpinsiu dar karta ;)

Redaguota , nario TheMartis963

Platink kiek nori, vistiek i┼í man─Ös jus visk─ů imat ir perdarote savaip tai ─Źia n─Śra jokio unikalumo. Taipogi a┼í tuos failus galiu persidaryti per 2h savaip ir v─Śl su savo "unikalumu" man n─Śra problem┼│, nes esu ┼íios srities profas, o jums yra nes visk─ů kopijuojate. Be to patariu niekam neiti ─» dialog─ů/mainymus net ir ─» pat─» playzone.lt server─», nes matote patys koks ┼íis ┼żmogus yra suk─Źius, atsikuria failus ir naudoja saviems tikslams tai kur ─Źia s─ů┼żiningumas? Ne tavo failai ir nel─»sk, tik parodot savo ma┼żvaiki┼íkum─ů, laukite staigmen┼│ ateityje! Ir dabar dar klausimas, kuo a┼í band┼żiau jus apgauti? :D┬á

Platink kiek nori, vistiek i┼í man─Ös jus visk─ů imat ir perdarote savaip tai ─Źia n─Śra jokio unikalumo. Taipogi a┼í tuos failus galiu persidaryti per 2h savaip ir v─Śl su savo "unikalumu" man n─Śra problem┼│, nes esu ┼íios srities profas, o jums yra nes visk─ů kopijuojate. Be to patariu niekam neiti ─» dialog─ů/mainymus net ir ─» pat─» playzone.lt server─», nes matote patys koks ┼íis ┼żmogus yra suk─Źius, atsikuria failus ir naudoja saviems tikslams tai kur ─Źia s─ů┼żiningumas? Ne tavo failai ir nel─»sk, tik parodot savo ma┼żvaiki┼íkum─ů, laukite staigmen┼│ ateityje! Ir dabar dar klausimas, kuo a┼í band┼żiau jus apgauti? :D

Ko ─Źia parinies profe tu. Nuo kada failai turi savo ┼íeimininkus? ┼áiaip ar taip, kam jau kam, o tau tai ka┼żkokios autorin─Śs teis─Śs tai ma┼żiausiai priklauso, tad jokio pagrindo neturi tom pretenzijom. Taip, tik tikri profai gali true/false kaitaliojim─ů vadinti unikalumu ir d─Śl to kelt isterijas... :D

Ko ─Źia parinies profe tu. Nuo kada failai turi savo ┼íeimininkus? ┼áiaip ar taip, kam jau kam, o tau tai ka┼żkokios autorin─Śs teis─Śs tai ma┼żiausiai priklauso, tad jokio pagrindo neturi tom pretenzijom. Taip, tik tikri profai gali true/false kaitaliojim─ů vadinti unikalumu ir d─Śl to kelt isterijas... :D

Pats esi toks pat kaip ir a┼í, t─ů pati keiti, tuos pa─Źius pluginus configuruoji, esm─Ś t─ů, kad pats savo ─»skiepi┼│ nekuri tad tavo komentarai nelaukiami kadangi su ┼íia tema tu neturi nieko bendro, ─Źia yra ne tavo reikalas. A┼í kai praeit─ů karta klausiau, o kaip tu reaguotum, kai tavo configuracijas nuvogtu ir jas naudotus kaip savo? O tu savo nuomon─Ö i┼ísakei kaip ir a┼í tai yra "blogai, nemaloniai", ─Źia yra toks dalykas kur─» gali perconfiguruoti parinkti kitus ─»skiepius per 3 valandas, bet vis vien yra nemalonu, kad tos 3 valandos nueina ┼íuniui ant uodegos, bet k─ů padarysi nagl┼│, ┼ílyk┼í─Źi┼│, savimyl┼│, nes─ů┼żining┼│ ┼żmoni┼│ ┼íiame pasaulyje yra ne vienas ir ne du. Ir nelabai supratau kur a┼í keliu isterijas, a┼í pats Martynui para┼íiau, kad ar taip ar taip a┼í bu─Źiau tuos failus ─»k─Śl─Ös nes jie buvo naudojami be mano leidimo tad kam man juos sl─Śpti? Kartais patyl─Śdamas atrodytum protingesnis, bet kaip matau tu ┼íito nemoki. ┬á

Pats esi toks pat kaip ir a┼í, t─ů pati keiti, tuos pa─Źius pluginus configuruoji, esm─Ś t─ů, kad pats savo ─»skiepi┼│ nekuri tad tavo komentarai nelaukiami kadangi su ┼íia tema tu neturi nieko bendro, ─Źia yra ne tavo reikalas. A┼í kai praeit─ů karta klausiau, o kaip tu reaguotum, kai tavo configuracijas nuvogtu ir jas naudotus kaip savo? O tu savo nuomon─Ö i┼ísakei kaip ir a┼í tai yra "blogai, nemaloniai", ─Źia yra toks dalykas kur─» gali perconfiguruoti parinkti kitus ─»skiepius per 3 valandas, bet vis vien yra nemalonu, kad tos 3 valandos nueina ┼íuniui ant uodegos, bet k─ů padarysi nagl┼│, ┼ílyk┼í─Źi┼│, savimyl┼│, nes─ů┼żining┼│ ┼żmoni┼│ ┼íiame pasaulyje yra ne vienas ir ne du. Ir nelabai supratau kur a┼í keliu isterijas, a┼í pats Martynui para┼íiau, kad ar taip ar taip a┼í bu─Źiau tuos failus ─»k─Śl─Ös nes jie buvo naudojami be mano leidimo tad kam man juos sl─Śpti? Kartais patyl─Śdamas atrodytum protingesnis, bet kaip matau tu ┼íito nemoki. ┬á

Aha, tre─Źi─ů kart─ů pakartosiu, jei tau nuo to pasidarys geriau - a┼í koduoju CraftBukkit platformai pritaikytus ─»skiepius. Vis gi, Lietuva yra nediktat┼źrin─Ś valstyb─Ś, tas pats galioja ir ┼íiam forumui ir kaip matai, net pasitelkdamas moderatoriaus privilegijas tu neu┼żdrausi ┼żmon─Śms daryti to, kam ┼íis forumas yra skirtas, taigi ┼íioje temoje a┼í esu prie "visko" tiek pat kiek ir tu, ar bet kas kitas. Tai pogi, kalb─Śkim realiai, ─» tavo klausim─ů d─Śl konfig┼źracij┼│ pavie┼íinimo be mano leidimo ar ka┼żko ten pana┼íaus, a┼í atsakiau, jog mano konfig┼źracij┼│ tiesiog niekas nevie┼íina, nesvarbu kokios jos ten bevert─Śs b┼źt┼│.

Kartais patyl─Śdamas atrodytum protingesnis, bet kaip matau tu ┼íito nemoki. ┬á

┼áiuo atveju tai tinka many─Źiau tik tau.

Li┼źdna matyti kiek true/false kaitaliojimai kai kuriems su─Śda nerv┼│... :D

Platink kiek nori, vistiek i┼í man─Ös jus visk─ů imat ir perdarote savaip tai ─Źia n─Śra jokio unikalumo. Taipogi a┼í tuos failus galiu persidaryti per 2h savaip ir v─Śl su savo "unikalumu" man n─Śra problem┼│, nes esu ┼íios srities profas, o jums yra nes visk─ů kopijuojate. Be to patariu niekam neiti ─» dialog─ů/mainymus net ir ─» pat─» playzone.lt server─», nes matote patys koks ┼íis ┼żmogus yra suk─Źius, atsikuria failus ir naudoja saviems tikslams tai kur ─Źia s─ů┼żiningumas? Ne tavo failai ir nel─»sk, tik parodot savo ma┼żvaiki┼íkum─ů, laukite staigmen┼│ ateityje! Ir dabar dar klausimas, kuo a┼í band┼żiau jus apgauti? :D

Noriu priminti, jog konfiguracij┼│ redagavimas nesuteikia tau joki┼│ autorini┼│ teisi┼│, tai net negalima pavadinti "k┼źrimu". Visi failai ir taip yra paplatinti atskirai, o ─Źia jie tiesiog surinkti ─» vien─ů viet─ů. A┼í asmeni┼íkai nei ne┼żino─Źiau k─ů veikt su ┼íiuo ┼ílam┼ítu apart gra┼żaus perk─Ślimo ─» konteiner─».

Redaguota , nario ╬Ť┼ü¤«╬úĂŽ

╬Ť┼ü¤«╬úĂŽ

Tu visi┼íkai teisus . Lukai b┼źk geras ir neverk profesionale.┬á

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele