Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PLATINU MC.Kaimeliai.LT Modifikacija


Kar0s`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Failai gauti iš jo buvusio serverio VPS ta prasme mes ji nupirkome del balanco . O jis megino mumis apgauti.

Pagriebiau, jei kam reiks AŽ, nes manau, jog tuoj bus ištrinta...  - Ptalpinsiu dar karta ;)

Redaguota , nario TheMartis963
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Platink kiek nori, vistiek iš manęs jus viską imat ir perdarote savaip tai čia nėra jokio unikalumo. Taipogi aš tuos failus galiu persidaryti per 2h savaip ir vėl su savo "unikalumu" man nėra problemų, nes esu šios srities profas, o jums yra nes viską kopijuojate. Be to patariu niekam neiti į dialogą/mainymus net ir į patį playzone.lt serverį, nes matote patys koks šis žmogus yra sukčius, atsikuria failus ir naudoja saviems tikslams tai kur čia sąžiningumas? Ne tavo failai ir nelįsk, tik parodot savo mažvaikiškumą, laukite staigmenų ateityje! Ir dabar dar klausimas, kuo aš bandžiau jus apgauti? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Platink kiek nori, vistiek iš manęs jus viską imat ir perdarote savaip tai čia nėra jokio unikalumo. Taipogi aš tuos failus galiu persidaryti per 2h savaip ir vėl su savo "unikalumu" man nėra problemų, nes esu šios srities profas, o jums yra nes viską kopijuojate. Be to patariu niekam neiti į dialogą/mainymus net ir į patį playzone.lt serverį, nes matote patys koks šis žmogus yra sukčius, atsikuria failus ir naudoja saviems tikslams tai kur čia sąžiningumas? Ne tavo failai ir nelįsk, tik parodot savo mažvaikiškumą, laukite staigmenų ateityje! Ir dabar dar klausimas, kuo aš bandžiau jus apgauti? :D

 

Ko čia parinies profe tu. Nuo kada failai turi savo šeimininkus? Šiaip ar taip, kam jau kam, o tau tai kažkokios autorinės teisės tai mažiausiai priklauso, tad jokio pagrindo neturi tom pretenzijom. Taip, tik tikri profai gali true/false kaitaliojimą vadinti unikalumu ir dėl to kelt isterijas... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko čia parinies profe tu. Nuo kada failai turi savo šeimininkus? Šiaip ar taip, kam jau kam, o tau tai kažkokios autorinės teisės tai mažiausiai priklauso, tad jokio pagrindo neturi tom pretenzijom. Taip, tik tikri profai gali true/false kaitaliojimą vadinti unikalumu ir dėl to kelt isterijas... :D

Pats esi toks pat kaip ir aš, tą pati keiti, tuos pačius pluginus configuruoji, esmė tą, kad pats savo įskiepių nekuri tad tavo komentarai nelaukiami kadangi su šia tema tu neturi nieko bendro, čia yra ne tavo reikalas. Aš kai praeitą karta klausiau, o kaip tu reaguotum, kai tavo configuracijas nuvogtu ir jas naudotus kaip savo? O tu savo nuomonę išsakei kaip ir aš tai yra "blogai, nemaloniai", čia yra toks dalykas kurį gali perconfiguruoti parinkti kitus įskiepius per 3 valandas, bet vis vien yra nemalonu, kad tos 3 valandos nueina šuniui ant uodegos, bet ką padarysi naglų, šlykščių, savimylų, nesąžiningų žmonių šiame pasaulyje yra ne vienas ir ne du. Ir nelabai supratau kur aš keliu isterijas, aš pats Martynui parašiau, kad ar taip ar taip aš bučiau tuos failus įkėlęs nes jie buvo naudojami be mano leidimo tad kam man juos slėpti? Kartais patylėdamas atrodytum protingesnis, bet kaip matau tu šito nemoki.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats esi toks pat kaip ir aš, tą pati keiti, tuos pačius pluginus configuruoji, esmė tą, kad pats savo įskiepių nekuri tad tavo komentarai nelaukiami kadangi su šia tema tu neturi nieko bendro, čia yra ne tavo reikalas. Aš kai praeitą karta klausiau, o kaip tu reaguotum, kai tavo configuracijas nuvogtu ir jas naudotus kaip savo? O tu savo nuomonę išsakei kaip ir aš tai yra "blogai, nemaloniai", čia yra toks dalykas kurį gali perconfiguruoti parinkti kitus įskiepius per 3 valandas, bet vis vien yra nemalonu, kad tos 3 valandos nueina šuniui ant uodegos, bet ką padarysi naglų, šlykščių, savimylų, nesąžiningų žmonių šiame pasaulyje yra ne vienas ir ne du. Ir nelabai supratau kur aš keliu isterijas, aš pats Martynui parašiau, kad ar taip ar taip aš bučiau tuos failus įkėlęs nes jie buvo naudojami be mano leidimo tad kam man juos slėpti? Kartais patylėdamas atrodytum protingesnis, bet kaip matau tu šito nemoki.  

 

Aha, trečią kartą pakartosiu, jei tau nuo to pasidarys geriau - aš koduoju CraftBukkit platformai pritaikytus įskiepius. Vis gi, Lietuva yra nediktatūrinė valstybė, tas pats galioja ir šiam forumui ir kaip matai, net pasitelkdamas moderatoriaus privilegijas tu neuždrausi žmonėms daryti to, kam šis forumas yra skirtas, taigi šioje temoje aš esu prie "visko" tiek pat kiek ir tu, ar bet kas kitas. Tai pogi, kalbėkim realiai, į tavo klausimą dėl konfigūracijų paviešinimo be mano leidimo ar kažko ten panašaus, aš atsakiau, jog mano konfigūracijų tiesiog niekas neviešina, nesvarbu kokios jos ten bevertės būtų.

 

 

 

Kartais patylėdamas atrodytum protingesnis, bet kaip matau tu šito nemoki.  

 

Šiuo atveju tai tinka manyčiau tik tau.

 

Liūdna matyti kiek true/false kaitaliojimai kai kuriems suėda nervų... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Platink kiek nori, vistiek iš manęs jus viską imat ir perdarote savaip tai čia nėra jokio unikalumo. Taipogi aš tuos failus galiu persidaryti per 2h savaip ir vėl su savo "unikalumu" man nėra problemų, nes esu šios srities profas, o jums yra nes viską kopijuojate. Be to patariu niekam neiti į dialogą/mainymus net ir į patį playzone.lt serverį, nes matote patys koks šis žmogus yra sukčius, atsikuria failus ir naudoja saviems tikslams tai kur čia sąžiningumas? Ne tavo failai ir nelįsk, tik parodot savo mažvaikiškumą, laukite staigmenų ateityje! Ir dabar dar klausimas, kuo aš bandžiau jus apgauti? :D

Noriu priminti, jog konfiguracijų redagavimas nesuteikia tau jokių autorinių teisių, tai net negalima pavadinti "kūrimu". Visi failai ir taip yra paplatinti atskirai, o čia jie tiesiog surinkti į vieną vietą. Aš asmeniškai nei nežinočiau ką veikt su šiuo šlamštu apart gražaus perkėlimo į konteinerį.

Redaguota , nario ΛŁϮΣƦ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 5 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...