Deniel

[Youtube kanalas] TheDanielDrawings

Recommended Posts

Sveiki visi, ┼íiandien pristatau jums savo yt kanal─ů

Taigi esu┬áma┼żasis youtuberis.┬áSavo veikl─ů prad─Śjau gan seniai,

filmavau su ka┼żkokia keptuve ir video buvo nery┼íkus arba perry┼íkus, filmavau su Fujifilmu ka┼żkokiu, bet neseniai nusipirkau geresnia vaizdo kamer─ů tai tikiuosi kokybe bus geresne.

Apie mane:

Mano vardas Danielius, gyvenu Vilniuje, man 15 met┼│. Lankyti dail─Ś prad─Śjau prie┼í 6 metus. Vaikyst─Śje i┼í netur─Śjimo k─ů veikt pie┼íiau ir tai man patikdavo. V─Śliau mama nusitempe mane i dail─Śs studija.Ir nuotada prasid─Śjo mano kelione po t─ů meno pasaul─». Tai tokia trumpa istorija apie mane.

Tad trumpai apie k─ů ┼íis kanalas?

I┼í pavadinimo galime suprasti kad kelsiu ─Źia savo video kaip pe┼íiu.

K─ů rasite ┼íiame kanale?

Taigi planuoju kelti pilnus video, bei tokius greitus kaip nupie┼íti pv┼ż Homer Simpson, v─Śliau kai busiu daugiau ''ap┼íviestas'' to dalykelio kur markeriais pie┼íia ir ┼żiauriai realisti┼íkai atrodo.

Kanalo nuoroda: https://www.youtube.com/user/TheDanielDrawings/featured

Taigi ┼íiam vakarui tiek. Ir dar nor─Śjau pridurti jei turite ─»d─Śju, pastabu, ar ko nors kito, tai ra┼íykite ┼íioje temoje. Tiems kurie perskaite iki ┼íios vietos A─îIU.

Naujausias video:

Redaguota , nario Deniel

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Gra┼żu, bet jei nor─Śsi daugiau d─Śm─Śsio teks papie┼ít ka┼żk─ů daugiau nei ak─».

Gra┼żu, bet jei nor─Śsi daugiau d─Śm─Śsio teks papie┼ít ka┼żk─ů daugiau nei ak─».

┼áita tai suprantu, tiesiog atminties korteleje ma┼żai yra tai trumpokas video gavosi. Artimiausiu metu nusipirksiu nauj─ů.

Jeigu turite pasi┼źlymu k─ů pie┼íti tai ra┼íykite ─Źia. :)

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele