Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kalėdinis SuperGames.Lt konkursas


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3422 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man dar neteko matyti projekto, forumo ar svetainės, kur lankytojai "mestųsi" ant prizų, o ne patys administratoriai, projekto savininkai. Konkurso idėja yra gera, kažkas panašaus su lapuku buvo Linkomanijoje.Net prieš keletą metų. Bet konkurso organizatoriai turėtų būti ne forumo lankytojai, o administracija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man dar neteko matyti projekto, forumo ar svetainės, kur lankytojai "mestųsi" ant prizų, o ne patys administratoriai, projekto savininkai. Konkurso idėja yra gera, kažkas panašaus su lapuku buvo Linkomanijoje.Net prieš keletą metų. Bet konkurso organizatoriai turėtų būti ne forumo lankytojai, o administracija.

Svarbu,kad išvis kažkas kažką daro,o kas daro,tai čia jau nebėra taip svarbu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norint konkurso- reikia prizų.

Norint prizų - reikia pinigų.

Norint pinigų - reikia rėmėjų.

Norint rėmėjų - reikia administracijos kuri tuo užsiimtų. Poryt bus Gruodis. Negavau jokios pm apie konkursą, jo rengimą, rėmimą- žodžiu nieko negavau, niekas nieko man nerašė, tik Skype visi prašinėja, kurio neturiu ;D. Tai kaip supratau, aš tik vienas noriu to konkurso ir tik vienas remiu jį? :D

Ok tada, ačiū už dėmesio! ;D Temą galit rakinti ar ištrinti, kaip jums geriau :D

Mokyklos laikus primena kai vienas pasiūlo dauguma sutinka ir viskas. Nieko daugiau :D Tipo tu sugalvojai mes pritarėm, o tu jau ten daryk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Man iš tiesų yra labai gaila, kad tema sukurta: 2014 lapkričio 23 - 13:37, o dėl prizų man PM parašė visai neseniai. Ir dar gaila, kad be Aurimo, daugiau visiškai niekas čia nesiteikė nieko parašyti. iš tiesų aš nesuprantu žmonių, viską norite gauti dykai, bet per Kalėdas juk reikia ir duoti, ne tik gauti. Dauguma čia esančių gyvenime nepasieks nieko, atidirbinėsit už socialinį, baigsit profkę ir daugiau nieko, su tokiu mąstymu.

 

Rakinkite temą. Idėja buvo labai gera, deja ji nerealizuojama šiame forume.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3422 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...