Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Achievement Iconos


N3ked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3406 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tavo icon'ai yra internete, bet tie paveiksliukai pakeisti, vieną pamiršai pakeisti ( tą laiką ) ;)

http://freedesignfile.com/76437-shadow-media-icons-psd/

 

Wow, aš apakes, kiek daug retard'u čia sg renkasi, tų tarp jų, vienas iš pagrindinių riperių nusprendė pagauti kita ripinant ? dėja aš iš ne iš tos žmonių grupės kurie pyzdina padalintus .psd ir juos editina, gydikis vaikeli. Jeigu tu matai, kad aš naudojau tą pačia spalvų palete kuri puikiai derinasi, ir šiuo laikini paplitusi drop shadow stiliu, kur pilnas internetas tokių, skaitai kad čia jau skaitoma ripinimu, tuomet nuoširdžiai man tavęs gaila.

Nors kur čia gailėti nevykėlių, kurie pavydi kitiems kad patys aprt ripinimo nieko nesugeba ;)

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow, aš apakes, kiek daug retard'u čia sg renkasi, tų tarp jų, vienas iš pagrindinių riperių nusprendė pagauti kita ripinant ? dėja aš iš ne iš tos žmonių grupės kurie pyzdina padalintus .psd ir juos editina, gydikis vaikeli. Jeigu tu matai, kad aš naudojau tą pačia spalvų palete kuri puikiai derinasi, ir šiuo laikini paplitusi drop shadow stiliu, kur pilnas internetas tokių, skaitai kad čia jau skaitoma ripinimu, tuomet nuoširdžiai man tavęs gaila.

Nors kur čia gailėti nevykėlių, kurie pavydi kitiems kad patys aprt ripinimo nieko nesugeba ;)

Suprantu, kad tu esi įgudęs ant GFX'o, bet pats suprask, niekas tau nesuteikė teisės šmeižti kitus. Žmogus tiesiog taip pagalvojo. Ir nepyk, bet tikrai atrodo 1:1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parodyk bent 1 nupirkta icona :D Nuplagijuota idėja ir tiek... Kad ir nuperki tu tas iconas tai nereiškia, kad tavo darbas.

Skubu, metu viską ir tau pateikinėju ilgiausius argumentus, kad tik tu patikėtum ir butum ramus... atsigauk.

Neturiu reikalo argumentuot kažką, man net įdomiau, kad vyksta kažkoks konfliktas negu pastoviai rašynėja " Gražu " malacy taip ir judam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skubu, metu viską ir tau pateikinėju ilgiausius argumentus, kad tik tu patikėtum ir butum ramus... atsigauk.

Neturiu reikalo argumentuot kažką, man net įdomiau, kad vyksta kažkoks konfliktas negu pastoviai rašynėja " Gražu " malacy taip ir judam.

 

Kai kitus dėl ripinimo užsipuola tai vos ne visa knyga prirašinėja, o jau dabar tesiog nesugebi atmazo susigalvot :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai kitus dėl ripinimo užsipuola tai vos ne visa knyga prirašinėja, o jau dabar tesiog nesugebi atmazo susigalvot :D

O kam man kurti atmazus kap jus visi darot kurie viską iš neto pyzdina. Nu matai kaip čia, dėja niekas taip ir nepateikė argumentų, kad aš kažką kopijuočiau, o kad naudojau tą pačia spalvų palete tai aš jau pats paminėjau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

A

 

O kam man kurti atmazus kap jus visi darot kurie viską iš neto pyzdina. Nu matai kaip čia, dėja niekas taip ir nepateikė argumentų, kad aš kažką kopijuočiau, o kad naudojau tą pačia spalvų palete tai aš jau pats paminėjau. 

Amm... Shadowai tie patys, spalvos tos pačios, stroke tokia pati spalva, Iconai pakeisti, bet Likeas palikęs. Va, pateikiau :P

Redaguota , nario Spe3d123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3406 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...