Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WebSkills.lt - Startavome!


zQp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mielieji! Skubu jums pranešti, kad WebSkills.lt startavo!


Kas mes?

WebSkills.lt - Tai savo tikslų siekiantis projektas. Jo komandą sudaro 3 žmonės. 2 iš jų, galima sakyti, yra profesionalai kodavimo srityse, tai būtų Gabas ir Evaldas. Na o trečiasis tai, aš, savininkas, įkūrėjas. Webskills.lt, tai komanda, kuri gali visuomet patarti visais programavimo klasuimais, kuri visada išklausys ir padarys tai kas naudiga jums, bei puslapiui!


WebSkills.lt komandos misija:

Mūsų tikslas, yra išmokyti jus visokių programavimo kalbų, išmokysime jus visokiausių pagrindų, o galų gale mokysimės sukurti praktinę svetainę!


Iš kur męs?

Na, didžioji mūsų komandos dalis gyvena Lietuvoje. Visi mes, Evaldas, Gabas ir aš esame savamoksliai. Mokėmės patys ir niekas mums kaip ir nepadėjo. Visko ieškojomės intenete (google.com) ar tiesiog nagrinėjom kodą, kol supratome, kaip kas veikia.


Kokias kalbas mes mokame, ir su kuriomis galime suteikti pagalbą?

Na, greičiausiai pagalbą suteikti galime su šiomis kalbomis:

HTML, HTML5, PHP, CSS, ir PAWN. Nes tai yra vienos iš lengviausių kalbų. Tačiau taip pat mokame ir LUA, C++, C#, XML, JavaScript, AJAX kalbas.


Ar esate ką nors sukūrę, unikalaus?


Na, taip, kouojame HTML, HTML5, IPB, myBB dizainus. Kuriame IPB modifikacijas. Na bet žinoma, šitie dalykai jau ne už dyką. Manau sulaiku išmoksite, tai daryti ir patys, panaudodami mūsų pamokas :)


Taigi, primenu, startas jau šiandien, 19:00!

Lauksime jūsų šiuo adresu - http://forumas.webskills.lt !!

Redaguota , nario Reflex.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na tokių webų tai yra daug panašių,pasistenkit kuom nors iš kitų išsiskirti :) Ir kas svarbiausia,būti aktyviam. Sėkmės ! Užsuksiu kaip startuos.

 

Na lietuviškų tai tik 1, bet ten tiek kalbų nėra :) Pagrinde visi tik IPB sėdi, na dar Mantas papildo HTML... O čia tiesiogine to zodzio prasme, mokysime koduoti dizainus ir pnš. Mokysime, ką kas reiškia, koks algoritmas, tagas kokią funkciją atlieka, O tai manau pakankamai unikalu. Tūrime unikalų dizainą, greitu metu bus ir pagrindinis puslapis :) Forume daug kas pakeista, atnaujinta, pats dizainas kai kuriomis vietomis gali priminti tuos pačius Windows 8/10. Kalbu apie forumas ir pnš. Dar šiandien tūrėtumėme atnaujinti profily temose... Na žodžiu, atrodysim tikrai, kaip neeiliniai :)

Redaguota , nario Reflex.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na lietuviškų tai tik 1, bet ten tiek kalbų nėra :) Pagrinde visi tik IPB sėdi, na dar Mantas papildo HTML... O čia tiesiogine to zodzio prasme, mokysime koduoti dizainus ir pnš. Mokysime, ką kas reiškia, koks algoritmas, tagas kokią funkciją atlieka, O tai manau pakankamai unikalu. Tūrime unikalų dizainą, greitu metu bus ir pagrindinis puslapis :) Forume daug kas pakeista, atnaujinta, pats dizainas kai kuriomis vietomis gali priminti tuos pačius Windows 8/10. Kalbu apie forumas ir pnš. Dar šiandien tūrėtumėme atnaujinti profily temose... Na žodžiu, atrodysim tikrai, kai neeiliniai :)

O,tikrai sudomino. Klausimas iškilo,kiek laiko tokiais dalykais užsiimsite? Ta prasme kiek laiko  su vienu žmogumi "knisitės"? Kaip supratau,nemokamčius mokysit? Už tam tikrą sumą ar nemokamai?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 aš, savininkas, įkūrėjas. Webshelp.lt,

 

čio ža xujne , tai tu webshelp ar webskill ? 

 

Uoj blem, sorry, man maišos tie žodžiai pastaruoju metu....

 

O,tikrai sudomino. Klausimas iškilo,kiek laiko tokiais dalykais užsiimsite? Ta prasme kiek laiko  su vienu žmogumi "knisitės"? Kaip supratau,nemokamčius mokysit? Už tam tikrą sumą ar nemokamai? :)

 

Nemokamai mokysim :D Forume kursime temas, aiškinsime kas ką atlika ir pnš... O kai išsiaiškinime pagrindinius dalykus, mėginsime kurti praktinę svetainę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esminė klaida ta, kad jūs nesate profesionalai. Jeigu paėmus rimto programerio darbą ir jūsų kad ir iš šio forumo jūsų darbas atrodytų lyg šūdo krūva todėl vadinti save profais yra labai didelė klaida. Manau paprasčiau būtų vadinti save mėgėjais kurie mokosi patys ir bando to ką išmoko mokinti kitus.

Tad patariu ir svetainėje tai pakeisti, nes "pagalba nuo tikrų profesionalų" tai man skamba labai kvailai :)

 

 

P.S apie jus kalbant jei esat rimti tokie įdomu kodėl naudojat IPB 4.0 ir vadinat, kad patys perdirbot :D Taip pat įdomu kodėl tokie "patyrę" weberiai nepaėmė kokio vbulletin ar kažko dar mandresnio, juk jums tai lengva. Ar aš klystu? Ant to IPB pakurti gali kas antras jau :)

Įžeisti nenorėjau nieko, o pasakiau tai ką įžvelgiau.

Redaguota , nario Barzdons
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esminė klaida ta, kad jūs nesate profesionalai. Jeigu paėmus rimto programerio darbą ir jūsų kad ir iš šio forumo jūsų darbas atrodytų lyg šūdo krūva todėl vadinti save profais yra labai didelė klaida. Manau paprasčiau būtų vadinti save mėgėjais kurie mokosi patys ir bando to ką išmoko mokinti kitus.

Tad patariu ir svetainėje tai pakeisti, nes "pagalba nuo tikrų profesionalų" tai man skamba labai kvailai :)

 

 

P.S apie jus kalbant jei esat rimti tokie įdomu kodėl naudojat IPB 4.0 ir vadinat, kad patys perdirbot :D Taip pat įdomu kodėl tokie "patyrę" weberiai nepaėmė kokio vbulletin ar kažko dar mandresnio, juk jums tai lengva. Ar aš klystu? Ant to IPB pakurti gali kas antras jau :)

Įžeisti nenorėjau nieko, o pasakiau tai ką įžvelgiau.

 

Sveikas nieko neįžeidei, bet į visus tavo teiginius turiu atsakymus:

 

Pirma, aš ir neminėjau, kad esame profesionalai, aš sakiau "galima sakyti, yra profesionalai..."... O tai daug ką reiškia.

Na o antra, tai mes naudojam ne 4.0, o 3.4.7, ją persitvarkėme taip, kad dirbtų mums palankiau, mažiau apkrautų ir geriau atrodytų, tad šioje vietoje, kaip ir apsišovei :// Anyway, save gali vadinti profesionalais tarp 15-19 asmenų, o čia labai retas vyresnis žmogus, todėėl problemų kaip ir nematau.. Juk mes ir nesakėme, kad esame geriausi, nes tiesiog savamoksliai, kurie geba naudotis google :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tokių webų tai yra daug panašių,pasistenkit kuom nors iš kitų išsiskirti :) Ir kas svarbiausia,būti aktyviam. Sėkmės ! Užsuksiu kaip startuos.

Ko daug, tai tik CS 1.6 bei SA-MP pobūdžio projektų / tinklalapių. O tokios tematikos projektų Lietuvoje tikrai nėra tokio kiekio kaip SA-MP ar CS 1.6.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

užsuksiu dėl vieno dalyko.. nes nieks nepadeda man dabar :( sėkmės 

 

Na va :( Pas mus tikrai sulauksi pagalbos :)

 

Ko daug, tai tik CS 1.6 bei SA-MP pobūdžio projektų / tinklalapių. O tokios tematikos projektų Lietuvoje tikrai nėra tokio kiekio kaip SA-MP ar CS 1.6.

 

Visiškai su tavimi sutinku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas nieko neįžeidei, bet į visus tavo teiginius turiu atsakymus:

 

Pirma, aš ir neminėjau, kad esame profesionalai, aš sakiau "galima sakyti, yra profesionalai..."... O tai daug ką reiškia.

Na o antra, tai mes naudojam ne 4.0, o 3.4.7, ją persitvarkėme taip, kad dirbtų mums palankiau, mažiau apkrautų ir geriau atrodytų, tad šioje vietoje, kaip ir apsišovei :// Anyway, save gali vadinti profesionalais tarp 15-19 asmenų, o čia labai retas vyresnis žmogus, todėėl problemų kaip ir nematau.. Juk mes ir nesakėme, kad esame geriausi, nes tiesiog savamoksliai, kurie geba naudotis google :)

turbūt ne taip supratai. Aš nesakiau apie 4,0 varikliuką, bet naudojat 4.0 dizainą kuris pritaikytas ant 3.4x varikliuko todėl čia jūsų darbų kažkokių ir nesimato. Tu nesakei apie profus, bet pas jus logotipe parašyta ir ten nematau, kad "galima sakyti". Siūlau keisti šiuos dalykus ir kaip visada naudoti kažką rimtesnio nei IPB :) "Gaukite IPB pagalbą nuo tikrų profesionalų !"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turbūt ne taip supratai. Aš nesakiau apie 4,0 varikliuką, bet naudojat 4.0 dizainą kuris pritaikytas ant 3.4x varikliuko todėl čia jūsų darbų kažkokių ir nesimato. Tu nesakei apie profus, bet pas jus logotipe parašyta ir ten nematau, kad "galima sakyti". Siūlau keisti šiuos dalykus ir kaip visada naudoti kažką rimtesnio nei IPB :) "Gaukite IPB pagalbą nuo tikrų profesionalų !"

 

Aš net nemaniau kad ten logotipas  :blink:... Maniau kad logo, tai čia: http://prntscr.com/58z3ru tai ką žinau, kaip man ten pakeist :huh: Na bet and header'io tai kuo lengviausiai galėčiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš net nemaniau kad ten logotipas  :blink:... Maniau kad logo, tai čia: http://prntscr.com/58z3ru tai ką žinau, kaip man ten pakeist :huh: Na bet and header'io tai kuo lengviausiai galėčiau :)

Aš nematau ten logo ar paprastai užrašyta todėl nesikabinėk. Ten headeris ar logo man vienodai svarbu tai jog jūs teigiat esą profesionalai tame pavadinime. Tai tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turbūt ne taip supratai. Aš nesakiau apie 4,0 varikliuką, bet naudojat 4.0 dizainą kuris pritaikytas ant 3.4x varikliuko todėl čia jūsų darbų kažkokių ir nesimato. Tu nesakei apie profus, bet pas jus logotipe parašyta ir ten nematau, kad "galima sakyti". Siūlau keisti šiuos dalykus ir kaip visada naudoti kažką rimtesnio nei IPB :) "Gaukite IPB pagalbą nuo tikrų profesionalų !"

Pasiskaičiau tavo komentarus ir man kilo didelis klausimas:

Tu durnas? Ar tik tokiu apsimeti?

1 - Joks čia 4.0 dizainas. Tai yra paprastas 3.4.7 dizainas,tik pridėta daugiau naujovių.

2 - IP.Board nerodo rimtumo. Mes naudojame IP.Board sistemą,nes joje yra patogus valdymas. Toliau,mes patys pasidarome viską pagal mūsų poreikius.

3 - Dėl profesionalumo,tai prašom nesikabinėti. Pokolkas mūsų darbai įrodė mūsų sugebėjimus.

4 - Mačiau,kad rašei,kad "mūsų darbas paligynus su profesionalais yra šūdo gabalas" ar kažką tokio,tad galiu pasakyti KLYSTI. Matei kodą? Ne. Tada ir būk savo vietoj.

Net nespėjus atsidaryti pradedi varyti. Pirma duok laiko ir pats pasižiūrėk, o tik poto "stumk".

Ir skaitaisi weberiu :DDDDDDDDDDDDDDD,pavadinimo nemoka pakeisti :D

O tu skaitaisi eiliniu komentatoriumi,kuris pats gero nieko nepadarytu. Čia yra ne logotipas ar headeris,ar tas pats pavadinimas. Čia yra logotipo tekstas,kuris yra ant logotipo uždėtas. Jis keičiasi tik per kodą ir niekur daugiau. Ne visi mokėtu pakeisti. Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...