Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Taiskylės


aTa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O mano manymu CS:GO yra ne prastesnis už Sa:mp ir turėtų turėti CS:GO pirkimų/pardavimų sub-forumą kaip ir mano minėtas Sa:mp :)

Sukūrus atskirą forumą būtent cs:go pirkimams/pardavimas tai tada taip, jau galima būtų įvest taisyklę, bet kai dabar, išsimečiusios tokios temos po visą cs:go skiltį tai būtų kvailoką taikyt taisyklę.

 

Ir išvis, kodėl negalima visų taisyklių sukelti į vieną Aurimo temą, arba bent jau kokią nors nuorodą nuvest iš vienos taisyklių temos į kitą. Dabar pusę taisyklių yra Aurimo temoje ir dar pusė susijusių su forumo turgumi forumo turguje tik paprastai išskirta tarp daugybės kitų išskirtų temų. Galbūt aš pirmą kartą forume. Nuėjau, perskaičiau tas pagrindines taisykles, ir net nepastebėjau forumo turgaus taisyklių, kurias iš ties gan sunku pastebėt, jų neieškant. 

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sukūrus atskirą forumą būtent cs:go pirkimams/pardavimas tai tada taip, jau galima būtų įvest taisyklę, bet kai dabar, išsimečiusios tokios temos po visą cs:go skiltį tai būtų kvailoką taikyt taisyklę.

 

Ir išvis, kodėl negalima visų taisyklių sukelti į vieną Aurimo temą, arba bent jau kokią nors nuorodą nuvest iš vienos taisyklių temos į kitą. Dabar pusę taisyklių yra Aurimo temoje ir dar pusė susijusių su forumo turgumi forumo turguje tik paprastai išskirta tarp daugybės kitų išskirtų temų. Galbūt aš pirmą kartą forume. Nuėjau, perskaičiau tas pagrindines taisykles, ir net nepastebėjau forumo turgaus taisyklių, kurias iš ties gan sunku pastebėt, jų neieškant.

Tik dabar isvis suzinojau, kad jos yra?? :D Reik eit pasiskaityt... Pz... Rmt nznj...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tai sitamsiukslyne 90% visu lankytoju yra mazvaikiai, 12-16 m. pacukai islaikomi tevu. Tokie vaikai neiperka net gift'o uz 20-25 lt.

2. Zmones scameriai yra, neturintys steam, bet pardavineja csgo inventoriu.. as manau, jie tai laiko skype :D

ir 3. sitam siukslyne isvis neverta nk parduoti, zmones nei pagarbos, nei mastymo neturi, net pagr. administratorius apsivoges yra. tai apie pati foruma isvis patyleti.

Tai ka tu cia siulai, tai yra visiems dzin

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...