wilqazz

Tokio bairio dar nemates

Recommended Posts

Krč atsidarau normalu tinklapį www.zinios.lt ir griūnu ant žemės iš juoko. Tokio bairio dar nebuvau mates. Jiems yra pramoga, kad Šalciūte susilaužė piršta. Nu krč. Galvojau, kad ten tokių nesamoniu nebūna. Ar čia klaida ar kas nežinau.

288777b7c1725ff6ff66be26d069d862475.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

O tai kame bėda? Nesuprantu, kas čia blogai.

Nu pasižiūrėk kategorija pramogos, o parašyta, kad žmogus piršta susilaužė. Man kai lūžo raktikaulis tai verkt norėjosi, kad nei maudytis negalėsiu nei su dviračiu galėsiu važinėt visa vasara.

Dalintis šį pranešimą

Nu pasižiūrėk kategorija pramogos, o parašyta, kad žmogus piršta susilaužė. Man kai lūžo raktikaulis tai verkt norėjosi, kad nei maudytis negalėsiu nei su dviračiu galėsiu važinėt visa vasara.

Man labiau juokas ima, kodėl išvis žinios apie tai rašo. O pažiūrėjus į kitas jų žinių kategorijas, tai nelabai kur daugiau tokios nesąmonės ir neįdėsi. Kadangi tokios žinios visiškai ne rimtos, o tiesiog parašytos, kad reikia kažką parašyt, tai ir įmestos į nerimtą skiltį.

Dalintis šį pranešimą

Tai tada jau geriau iš vis nerašytu, nes jau vemt verčia, kai rimti projektai tokias pievas rašo. O jei jau kokias nesamones nori rašyt tai gali sukurti skilti "Pieva" arba "Nesamonės" ir pnš

Redaguota , nario wilqazz

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele