Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Baksiaus iliustracijos.


Baksis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Greitai atliktos, minimalios, trijų spalvų ir labai neišbaigtos iliustracijos. Nusprendžiau pasitreniruoti ir paieškoti naujo stiliaus su gyvūnų mordom xd

 

Papildysiu kai bus daugiau, pakomentuokit ką manot. Jei įdomu, tai sukurtos su Adobe Illustrator, bet laisvai ir su photoshopu galima nupiešti.

 

ajlRsyX.png

Kažkaip į AC Unity užnešė dėl spalvų :) Sekmės nieko gal ir ypatingo, bet gražu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gud :)

Gal daugiau darbų turi? :)

Dėkoju, turiu, grafiniu dizainu domiuosi jau virš pusę metų tikriausiai. Bet kol kas pamatysit tik tiek iš manęs, kiek yra čia. ;D

 

Gražus darbas, nelabai daugiau ką ir galima pasakyti, nes stilius ties piešimu yra kiekvieno atskiras :) P.S. kiek užtruko toks nedidukas darbelis? :)

Ačiū, laiko neskaičiuoju kai pradedu dirbti. Kaip jau sakiau, noriu naują stilių iliustracijoms atrasti, tai kol kas lėčiau, apie 30 min reikėjo meškutei.

 

Gražu, patinka man tokie minimalistiniai piešiniai :)

Malonu.

 

 

Pridėjau dar vieną, pasakykit kuris simpatiškesnis :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pati pirma įsimylėjau. :D Kadangi žiauriai man patinka visokie vilkai ir pnš.. :o O meška man kažkaip nelabai :|

Beto noriu paklausti , tu ant lapo nusipaišai ar pieši iš galvos ar pasiimi wallpaperi ir iš jo perdarai į tokį.?

Redaguota , nario E. V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pati pirma įsimylėjau. :D Kadangi žiauriai man patinka visokie vilkai ir pnš.. :o O meška man kažkaip nelabai :|

Beto noriu paklausti , tu ant lapo nusipaišai ar pieši iš galvos ar pasiimi wallpaperi ir iš jo perdarai į tokį.?

vilkas mano mėgstamiausias gyvūnas. :D o meška ir man nelabai, tuščias žvilgsnis, trūksta baltų atspalvių, skubėjau turbūt labai, tik dabar pamačiau... :D o ant lapo tai retai kada piešiu, nors ir reiktų man pasitreniruoti su pieštuku..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neatsakei į klausimą.. Ar iš galvos pieši ? Ar pasiimi wallpaperi ir perpieši ?

Norėčiau pats pradėti , bet kažkaip.. :D

Tokiems darbams kaip šis pasiimu nuotraukas pagal kurias galiu orientuotis į gyvūno formas. Piešimas žinoma būtų neprošal, bet dabar taupau laiką. Meškutė pagal šią nuotrauką daryta.

 

Su pele pieši? Ir kiek laiko užtrunki?

p.s tas vilkas tai axujenas :nice:

Taip, su pele. Viskas apart skritulių su pen tool sukurta. Laiko kaip jau sakiau neskaičiuoju.

 

 

Greitu metu prisėsiu ir išbaigsiu šias iliustracijas, tada tikrai galėsit įvertinti. ;D

Kaip ir užbaigiau vilko iliustraciją. Vis dar minimalu, nesudėtinga, bet dabar kaip ir išbaigta. Pasakykit ką manot.

 

9ZSlbob.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiems darbams kaip šis pasiimu nuotraukas pagal kurias galiu orientuotis į gyvūno formas. Piešimas žinoma būtų neprošal, bet dabar taupau laiką. Meškutė pagal šią nuotrauką daryta.

 

Taip, su pele. Viskas apart skritulių su pen tool sukurta. Laiko kaip jau sakiau neskaičiuoju.

 

 

Greitu metu prisėsiu ir išbaigsiu šias iliustracijas, tada tikrai galėsit įvertinti. ;D

Kaip ir užbaigiau vilko iliustraciją. Vis dar minimalu, nesudėtinga, bet dabar kaip ir išbaigta. Pasakykit ką manot.

 

9ZSlbob.png

Daaug geriau ir spalvos zjbs! Keep it up!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

dabar vpš zjbs, galėtum tut'ą kokį sukurt, nuo ko maždaug pradėt ir, kaip įsivažiuot. :)

Dėkoju. Gal kada nors ;D

 


 

Šiek tiek pailsėsiu nuo gyvūnų ir pradedu naują, didesnį ir rimtesnį projektą. Atnaujinsiu kas kelias valandas, darbo manau bus apie 10val. Galit bandyti atspėti kas per žmogus čia bus :D

 

Pradžia

SWqejDx.png

 

Progresas

UWWRYlO.png

Redaguota , nario Baksis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...