PowNeD

Far cry 4 Black screen

Recommended Posts

Sveiki , įsirašiau far cry 4 ir paleidžiau ir įjugnė ir taip juodas ekranas kokią 30sec ir neatsako iškart. Perašiau porą kartu visvien tas pats. Gal galit kasnors padėt?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Žinai google'i pilna tokiu temu..

Žinai, kad tu freepost'eris?

Mėgink paleisti run as administrator, beje man dar padėjo ištrynus iš FarCry4>DataWin32>Abu path ar kaip jie ten failus.

Dalintis šį pranešimą

Žinai, kad tu freepost'eris?

Mėgink paleisti run as administrator, beje man dar padėjo ištrynus iš FarCry4>DataWin32>Abu path ar kaip jie ten failus.

Mėginau run as administrator ir mėginau ištrinti tuos failus visvien black screen.

Dalintis šį pranešimą

žinau kaip sutvarkyti, man tas pats buvo, galvojau pc medinis.. Nors ir taip veikia ant low 25fps :D Tai ką reik daryt? Labai paprasta man padėjo, tiesiog ištrauk usb nereikalingus pas man buvo įjungtas vairas, ištraukiau usb, pradėjo veikti :)

Dalintis šį pranešimą

Ačiū už pagalbas, ubisoft paskelbė kad ryt išeina naujas patch kuris sutvarko tą black screen'a, O Tie video visus mėginau usb ištraukiau visvien neveikė.

Dalintis šį pranešimą

google.com padės. Man su kitu žaidimu panašiai buvo

Nieks nepadės, tik naujas patch kuris turi išeit šiandien, viską mėginau nieks nepadėjo. Tad laukiu šiandienos patcho.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele