Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas Dragon Ball: Fukkatsu no


Vejasas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

00dra2-1.jpg

 

According to Dragon Ball Z creator Akira Toriyama -- who is also responsible for the screenplay, concept and character designs of the film -- the "F" in the title stands for Frieza, a popular (and dead) villain from the DBZ mythology.

 

Toriyama also reveals that he got the name for the title when he was listening to the song "F" by Maximum The Hormone -- a group he's personally friends with. Additionally, Anime News Network points out that fukkatsu translates to "resurrection."

 

Also included in the mag are some specific plot details, which describe "An Earth where peace has arrived. However, remnants of Frieza's army Sorbet and Tagoma (from the Japanese word for 'egg') arrive on the planet. Their goal is to revive Frieza with the dragon balls. Their dastardly wish is granted, the "F" that plans its revenge against the Saiyans is revived…!"

 

Sorbet and Tagoma are two new characters created for the DBZ film, and whose designs you can check out below:

 

dbztamago.jpg

 

Animator Tadayoshi Yamamuro -- whose ties to the franchise go all the way back to 1986 -- will direct the film. Dragon Ball Z: Fukkatsu no F is slated for an April 18 release in Japan. It will be released in both 2D and 3D.

 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano akyse jau krito tas dbz vien kaip animes jis jau nk gero nebesugeba kovoti su tokiom kaip sword art ar fairy tail. Taip suprantu daugelis su šia anime užaugo, bet aš jos nemėgstu nes 1 kova trunka mažiausiai 8 serijas vien dėl to jog jie ten prakalba visą laiką. Ir beto paskutinis dbz buvo su labai prastu siužetu dėl to viskas buvo nuspėjama ir vien dėl to jis nebeturi ateities kaip sakoma ko per daug tas nesveika 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Mano akyse jau krito tas dbz vien kaip animes jis jau nk gero nebesugeba kovoti su tokiom kaip sword art ar fairy tail. Taip suprantu daugelis su šia anime užaugo, bet aš jos nemėgstu nes 1 kova trunka mažiausiai 8 serijas vien dėl to jog jie ten prakalba visą laiką. Ir beto paskutinis dbz buvo su labai prastu siužetu dėl to viskas buvo nuspėjama ir vien dėl to jis nebeturi ateities kaip sakoma ko per daug tas nesveika 

 

Aš su juo ir užaugau, Bet tokiem kuriem nepatinka tokie ilgi pokalbiai ten ir, kad daug seriju viksta kova, tam ir buvo sukurtas, dragon ball kai, be visų tu uždelsimu.

Redaguota , nario Vejasas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...