nesigilink

Programavimo paslaugos.

Recommended Posts

Sveiki,

teikiu ─»vairias programavimo paslaugas:

• Kuriu ─»vairias sistemas (VVP, balsavim┼│ sistemos, pakvietimai, sms sistemos) ┼żaidim┼│ serveriams (tokiems kaip MineCraft, SA:MP)
  • Kuriu unikalias turinio valdymo sistemas pritaikytas j┼źs┼│ poreikiams.
  • ─«vairios kitos sistemos (tokie kaip u┼żsakym┼│ anketos, ir kt.)
  • Taisau j┼źs┼│ turim┼│ sistem┼│ spragas

Jeigu nematote j┼źs┼│ norimos paslaugos, vistiek susisiekite ir rasime sprendim─ů.

Nepie┼íiu bei nekoduoju dizain┼│, tod─Śl b┼źt┼│ gerai jog tur─Śtume savo dizain─ů, arba pats ka┼żkad─ů padarysiu su bootstrap, ar kit┼│ fw. (apie tai pla─Źiau kai u┼żsisakin─Śsite paai┼íkinsiu┬á)

Darbus pateiksiu priva─Źiai, bet i┼í ┼żemiau esan─Źi┼│ atsiliepim┼│ galite susidaryti ┼íioki─ů toki─ů nuomon─Ś apie mane, kaip programuotoj─ů.

Tai tiek, a─Źi┼ź u┼ż dem─Śs─», viso!┬á

Redaguota , nario Orintas

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Visai neblogas programuotojas ! Rekomendacija iš mano puses :)

Patikimas ─Źiuvelis + ┼ívarco brolis.┬á

D─Śkui!

┼Żmogus supranta k─ů daro, ai┼íku yra jaunas, bet patirties turi, ir tobul─Śja. Jei nesustosi u┼żaug─Ös b┼źsi geras programuotojas, nepasiduok. Rekomendacij─ů duodu.

mano did─Śle rekomendacija ┼íiam vaikinui. Nors ir yra jaunas, bet tikrai turi proto ne pagal savo am┼żi┼│ :)┬á

┼Żmogus supranta k─ů daro, ai┼íku yra jaunas, bet patirties turi, ir tobul─Śja. Jei nesustosi u┼żaug─Ös b┼źsi geras programuotojas, nepasiduok. Rekomendacij─ů duodu.

mano did─Śle rekomendacija ┼íiam vaikinui. Nors ir yra jaunas, bet tikrai turi proto ne pagal savo am┼żi┼│ :)┬á

D─Śkoju!

Rekomendacija, ─Źia n─Śra toki┼│ kaip tav─Ös(beveik), kurie kurtu sistemas, tai n─Śra lengva. S─Śkm─Śs paie┼íkose┬á

B┼źt┼│ nepro┼íal atnaujinti informacij─ů, bei prid─Śti kelet─ů atlikt┼│ darb┼│ nuotrauk┼│. S─Śkm─Śs tavo mini versliukui!

B┼źt┼│ nepro┼íal atnaujinti informacij─ů, bei prid─Śti kelet─ů atlikt┼│ darb┼│ nuotrauk┼│. S─Śkm─Śs tavo mini versliukui!

Informacija kaip ir t─ů pat─», kolkas nelabai turiu k─ů nauj─ů parodyti, nes viskas i┼ítrinta, ir nelabai atsimenu, o past─ůrasias savait─Śs u┼żsakym┼│ negaunu, nes nelabai ir reklamuojuos.

Jei reikt┼│ rinktis tarp daugelio programuotoj┼│ im─Źiau ┼í─», nes jis dirba tvarkingai, greitai ir visad palaiko ry┼í─», Rekomendacija

Rekomendacija , daug pad─Śjas ir dar dykaai man yra :) Tikrai nusimano savo darb─ů. Nieko n─Śra jam ne─»manomo man atrodo :D

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele