~C!tramonas

Suspend and steam'o

Recommended Posts

Jau senokai as vargstu su steamsupportu del suspendavimo. Jiem anes paprase pateikti pirma emailo ant kurio buvo sukurtas - pateikiau , tada paprase cd-key kuri as neisivaizduoju is kur man gaut. Na ir pamaciau , kad visgi yra 1 cd-key and arma cold war assault. Galvoju kodel gi nepameginus jo imesti? Taigi klausimas butu toks - ar steamui uztektu tokio cd-key ?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Ar Product Code yra tikrai CD-Key? Kad man atrodo, CD-Key nesutaps su Product Code :D

Pvz. Evolve CD-Key formatas:

64RXP-P6VYB-3JJEY

Dalintis šį pranešimą

Ar Product Code yra tikrai CD-Key? Kad man atrodo, CD-Key nesutaps su Product Code :D

Pvz. Evolve CD-Key formatas:

64RXP-P6VYB-3JJEY

Bet antraste tai Arma .... CD-KEY. Tikiuosi tiks.

Dalintis šį pranešimą

Tau tą CD key rašo Steame kažkur prie turimo žaidimo informacijos? Šiaip tai CD key yra įrodymas jog tau tikrai priklauso ši paskyra, tad rausiantis toje paskyroje, tu jo tikrai neturėtum niekur rasti, kitaip būtų absurdas... Rodyt jį turėtų kur nors EMaile, laiške, kurį gavai pirkdamas žaidimą (jei žinoma tu pats tiesiogiai jį pirkai iš steamo)...

Redaguota , nario ProGreen

Dalintis šį pranešimą

Tau tą CD key rašo Steame kažkur prie turimo žaidimo informacijos? Šiaip tai CD key yra įrodymas jog tau tikrai priklauso ši paskyra, tad rausiantis toje paskyroje, tu jo tikrai neturėtum niekur rasti, kitaip būtų absurdas... Rodyt jį turėtų kur nors EMaile, laiške, kurį gavai pirkdamas žaidimą (jei žinoma tu pats tiesiogiai jį pirkai iš steamo)...

Dauguma zaidimu cia aktyvuota cd-key budu , bet nesaugojau as ju , nes nebuvo reikalo panaudota daikta laikyti.

Dalintis šį pranešimą

Bet antraste tai Arma .... CD-KEY. Tikiuosi tiks.

Man atrodo, Product Code nera tikrai CD-Key :D Nes jį galima keisti į bet kokį, o CD- Key yra licenzija.

steam_burnout_cdkey.png

Nors ir nulauši Steam Acc, Product Code visada rodys, todel Support'as ir reikalauja CD-Key kurio negali matyti Steam Account'e

Dalintis šį pranešimą

Dauguma zaidimu cia aktyvuota cd-key budu , bet nesaugojau as ju , nes nebuvo reikalo panaudota daikta laikyti.

Tai galbūt esi pasiemęs kokį žaidimą nemokamai? Pvz. Metro 2033 ir per kitus dalinimus. Juk tokie cd-raktai turi kažkur būt emailę ar panašiai.

Dalintis šį pranešimą

Tai galbūt esi pasiemęs kokį žaidimą nemokamai? Pvz. Metro 2033 ir per kitus dalinimus. Juk tokie cd-raktai turi kažkur būt emailę ar panašiai.

Arma , thief buvo aktyvuota cd-key pavidalu. Pameginsiu paieskoti thief rakto.

Puft atsikeliu ryte ziuriu uzrakintas mano ticket. Tai tiem skrudzam magdakam sunku buvo parasyta kas negerai kaip supratau.

P.S Issiunciau thief rakta. Jei ir jis netiks tai pasiusiu toli toli as ta supporta.

Redaguota , nario ~C!tramonas

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele