Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [PARDUODU] Dead Island: Epidemic gift'us.


Vakariszl

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3454 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas visiems,

taigi parduodi 5 Dead Island: Epidemic gift. Vieneto kaina būtu 20 litų, pirmas neinu, galim imti tarpininką. Perkant didesnį kiekį, kainą nuleisčiau.

Mano Skype: biciukas95

Redaguota , nario #Vakaris.
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Labai atsiprašau, buvau išsiblaškęs ir parašiau Riptide, aš pardavinėju Epidemic..

O dėl to, kad kainą aukšta tai ką žinau, vis dėl to čia yra giftas, epidemic tarp steam vapšhė pirkti nebegalima, tarp visokių buypcgame.eu, gamecard.lt, games4you.lt jo taipogi nėra, aišku perkant didesnį kiekį, kainą nuleisčiau.

Redaguota , nario #Vakaris.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai atsiprašau, buvau išsiblaškęs ir parašiau Riptide, aš pardavinėju Epidemic..

O dėl to, kad kainą aukšta tai ką žinau, vis dėl to čia yra giftas, epidemic tarp steam vapšhė pirkti nebegalima, tarp visokių buypcgame.eu, gamecard.lt, games4you.lt jo taipogi nėra, aišku perkant didesnį kiekį, kainą nuleisčiau.

Gal nori iš manęs po 20 Lt nupirkti, galėsi po 40 Lt pardavinėti, tau 20 Lt navaras bus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3454 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...