Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki SuperGames lankytojai. Na forume esu jau senokai, galėčiau save vadinti senbuviu tad sumaniau: Kodėl gi man neprisistačius savęs? Juk visiems įdomu kas tas Jokūbas.


Esu Jokūbas iš Ukmergės. Man yra 14 metų ir aš mokausi „Dukstynos“ pagr. mokykloje 8 klasėje. SuperGames forumą atradau labai seniai ir atsitiktinai per reklamas. Pamenu, kad forumas atrodė visiškai kitaip ir nebuvo tokio dalyko kaip pakvietimai. Registruotis galėdavome kiek tik norime. Forume būdavo ramu (ne taip kaip dabar), visi sutardavome draugiškai ir be pykčių. Bet vienos istorijos dalies nepamenu: Kaip mano registracijos slapyvardis buvo Lopulopas? :DD Dar dabar bandau išsiaiškinti kodėl pasirinkau tokį slapyvardį. Gal todėl, kad norėjau tik pajuokauti? Nežiūrėjau į forumą rimtai? Ai, who cares, dabar man dėl tokio slapyvardžio labai gėda :D Taigi. Laisvalaikiu mėgstu žaisti futbolą krepšinį (lankau krepšinį), pasportuoti su draugais, žaidžiu SA:MP ir pnš. Labai mėgstu klausytis repo ir vien tik repo. Repas mane padaro stipresniu, pamoko. Mano mėgstamiausi filmai ir serialai yra tik du. Serialai: Pasmerkti, Ryšys, o filmai: Neliečiamieji, Notorious. Mokyloje mokausi ne geriausiai, bet ir ne blogiausiai - vidurkis 7.50 (8). Per savo gyvenimą esu pakeitęs mokyklą vieną kartą, nes nesutariau per geriausiai su mokytojais. Bet atėjas į naują mokyklą supratau, kad esu gabus ir galiu mokytis. Nuo rugsėjo 1 - osios mokausi naujoje mokykloje (Dukstynos) ir daugiau laiko skiriu mokslams negu laisvalaikiui. Jaunesnis būdamas galvodavau, kad nesimokyti yra kieta, bet dabar kai atėjau į naują mokyklą, naują klasę, pamačiau, kad aš atrodžiau kaip visiškas kvailys, nes klasėje yra lygiai toks pats vaikis koks ir aš buvau...

Šiuo metu forume turiu tokius tikslus: Sutarti su visais, tapti forumo Moderatoriumi. Na mano kompiuterinių žaidimų knyga užsivertė prieš savaitė, kai dužo kompiuterio ekranas. Jo tikrai nesiruošiu taisyti, nes ekrano taisymas kainuoja daugiau negu pats kompiuteris. Bet galiu didžiuotis tuom, kad žaisdamas SA:MP ir vaikščiodamas po projektus, išmokau bendrauti, rašyti lietuviškai, vadovauti ir svarbiausia: Būti savimi. Seniau bandydavau vaidinti kietu, lysti į subinę, kad tik gaučiau kokias pareigas, o dabar... Dabar man nereikia nei prašinėti pareigų, nieko, nes dabar esu savimi ir visi suprato kas esu iš tiesų, kad mokų tvarkytis su pareigomis, ir projektuose užema vienas iš didžiausių pareigų. SA:MP gyvenime už viską sakau didelį AČIŪ šiems Žmonėms: Madd_Dogg, Samarlekas_Isz, James_Split, Bruno_Damian, Airidas_Mochito, The_Bentonas, Mark_Marcelo // Dovydas B., Andrius P. Electric_New, Almantinas_Ralistas, Lukas_Ganjaman ir visiems kitiems kurie mane palaikė ir pasitikėjo suteikdami pareigas :)

Na ir ant galo, pabaigai visiems parodysiu save, nuotrauką.

http://imgur.com/1QwbYCC

Redaguota , nario Jokūbas M.

 

 

 

 

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...