Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kam rašyti 2tra tema yra 1 ir užtenka ne tigi reikia daugiau parašinėti gal duo kažkas man +rep hihihi kam rašyti jeigu kiti jau būvo paraše? Ir galima sakyti čia skirtas tikriems payday fanams kurie yra steam grupėje..

Na ir kas kad 2 tema? Tau kas nepatinka nesuprantu? ... Pavidziui jaigu nesita tema tai buciau net nezinojas apie sia akcija.

Redaguota , nario 4NEX.LT - Mantas / Š.
  • Teigiamai 1

Hello, U WOT M8?

Na ir kas kad 2 tema? Tau kas nepatinka nesuprantu? ... Pavidziui jaigu nesita tema tai buciau net nezinojas apie sia akcija.

Kokia čia akcija? :DD žmonės žmonės jeigu tau čia akcija tai ką žinau, čia steam payday 2 oficialeme puslapyje surinko 1,500,000 žmonių ir dėl to dalina dabar nemokamai šį žaidimą taigi čia ne akcija čia žmonių geroviai, kad jie palaiko kurėjus ir prisideda prie jų..

Kokia čia akcija? :DD žmonės žmonės jeigu tau čia akcija tai ką žinau, čia steam payday 2 oficialeme puslapyje surinko 1,500,000 žmonių ir dėl to dalina dabar nemokamai šį žaidimą taigi čia ne akcija čia žmonių geroviai, kad jie palaiko kurėjus ir prisideda prie jų..

Kaip pavadinsi taip nepagadinsi, akcija giveaway ar belekas. Svarbu nemokamai dalina, jaigu duoda visiems tai cia kompanijos reikalas, noretu pati kompanija dalintu zaidima tik tiems zmonems kurie prisidejo, taciau kiek suprantu zaidimas bus duodamas visiems.

Hello, U WOT M8?

Kaip pavadinsi taip nepagadinsi, akcija giveaway ar belekas. Svarbu nemokamai dalina, jaigu duoda visiems tai cia kompanijos reikalas, noretu pati kompanija dalintu zaidima tik tiems zmonems kurie prisidejo, taciau kiek suprantu zaidimas bus duodamas visiems.

Nu man irgi atrodo kad visiems duos bet aišku geriau už žaidimą kad duoda nemokamai galėtu kiekvienas žmogus nueiti į steam oficiale grupe (Payday 2) ir prisijungti jiems būtu tikra dovana nors menka bet reikalinga jiems.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...