Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Atsiskaitymas: Banku, Mokejimai.lt, Rkiosk, Maxima, Paštu, Grynais pinigais banke.

Kontaktai: skype: mindaugas1017

Kaina: 225lt, su rimtu pirkėju galima derėtis (proto ribose)

Steam acc foto:

bDcpIZi.png

DkZPebr.png

iPH24r8.png

F2K6yuK.png

pXSbmc0.png

t98ugjC.png

7RBpg68.png

r38Poya.png

Steam inventoriuje, taip pat yra dar tokie žaidimų gift'ak, kaip Brutal Legend, Tomb Raider: Underworld ir Chaos on Despnia

Redaguota , nario sheat0n
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2

Kaip tik ne.Parašyk man į skype , turiu daug anglų kūrie jieško accountų steamo nusipirkti. pats UK gyvenu

Bet pati esmė atsiskaitymo metodai, kuriuos priimt iš užsieniečių, dauguma naudoja Paypal, o jis totalus briedas, bet kas gali iškelt refund, kada tik užsimano, taip jau 50 dolerių esu praradęs. :/

  • Parašė po 2 savaičių...

Nes yra tokių snarglių, kurie report'ina. Dėl to pirma pasidomėk steam politika, po to čia tokias nesąmones rašinėk.

Kas tau ką reportina.. Visu pirma, negaliu žinot ar acc vogtas, lockintas ir pnš, vėliau ir parduodi padielka ir vsio laimingas pabėgi. O dėl reportų nenumirsi, nieko jie tau nepadarys. Jeigu botas esi ant steam'o ir nžk ką tie reportai daro tai geriau patylėk.. nieko jie nedaro, report beviltiški.

  • Neigiamai 2
(redaguota)

Kas tau ką reportina.. Visu pirma, negaliu žinot ar acc vogtas, lockintas ir pnš, vėliau ir parduodi padielka ir vsio laimingas pabėgi. O dėl reportų nenumirsi, nieko jie tau nepadarys. Jeigu botas esi ant steam'o ir nžk ką tie reportai daro tai geriau patylėk.. nieko jie nedaro, report beviltiški.

Tu rimtai toks durnas, ar tokiu apsimeti? Ar trūksta dėmesio iš tėvų? Kaip 19-metis, bent jau taip profilyje nurodyta, neturi visiškai logikos. Suvok pirma, kaip steam veikia, tada rašinėk savo marazmus. Ir daugiau post'ų iš tavęs, šioje temoje nelaukiu, tema sukurta pardavimui, ne diskusijoms, su kažkokiais idiotais, kuriems trūksta dėmesio.

Redaguota , nario sheat0n
  • Teigiamai 1

Kas tau ką reportina.. Visu pirma, negaliu žinot ar acc vogtas, lockintas ir pnš, vėliau ir parduodi padielka ir vsio laimingas pabėgi. O dėl reportų nenumirsi, nieko jie tau nepadarys. Jeigu botas esi ant steam'o ir nžk ką tie reportai daro tai geriau patylėk.. nieko jie nedaro, report beviltiški.

Glušas daikte jis aiškiai parašė.. Išvis esi steamą įsijungęs ?

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...