Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

NBA 2k15 LAGAI


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Koks procesas, kiek ram ir kokia vaizduškė?

 

Tai gali būt pc tavo per prastas, arba virusų per daug.

Su reikalavimais viskas gerai. Problemos del lagų visiems kiek skaičiau atsiliepimus, tačiau pas ka NVIDIA vaizduske pasikeičia kaškokius nustatymus ir atseit nebelagina,o pas mane radeonas ir tokiu pat nustatymu nėra.. Todėl ir klausiu ar įmanoma kaip nors sutvarkyti :) Arba gal kokie optimaliausi nustatymai,o kad reiks laukti naujo cracko ir update tai čia faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su reikalavimais viskas gerai. Problemos del lagų visiems kiek skaičiau atsiliepimus, tačiau pas ka NVIDIA vaizduske pasikeičia kaškokius nustatymus ir atseit nebelagina,o pas mane radeonas ir tokiu pat nustatymu nėra.. Todėl ir klausiu ar įmanoma kaip nors sutvarkyti :) Arba gal kokie optimaliausi nustatymai,o kad reiks laukti naujo cracko ir update tai čia faktas.

Nu aš šiek tiek padėsiu.

Žaidimas neatrodys labai gražiai, bet pakankamai neblogai.

Tai va.

Susimažini rezoliuciją per video options, ten tekstūras ir panašiai gali nusistatyti ant High. Išjunk Virtual Sync. Spaudi Apply ir jungi kūrį nors gamemode.

 

Man lygiai tas pats buvo su lag'ais. Susitvarkiau. Dabar va:

2qjx9c0.jpg

116q5bn.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš šiek tiek padėsiu.

Žaidimas neatrodys labai gražiai, bet pakankamai neblogai.

Tai va.

Susimažini rezoliuciją per video options, ten tekstūras ir panašiai gali nusistatyti ant High. Išjunk Virtual Sync. Spaudi Apply ir jungi kūrį nors gamemode.

 

Man lygiai tas pats buvo su lag'ais. Susitvarkiau. Dabar va:

2qjx9c0.jpg

116q5bn.jpg

Isirasiau naujus driverius ir lagai dingo, galiu zaisti ant max :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...