Peršokti į turinį

Pagalba losiant uz HE


life55

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi man reikia pagalbos kaip losti uz HE(lankininka) as losiu l2java serve ir niekada dar nelosiau uz lankininka, todel nusprendziau pradeti, bet beda kad as visai su juo nemoku ir zmones mane ima ant pvp labai lengvai, tai gal pamokintumet man su juo losti, pirma nuo buffer, kokius buff is jo man detis, paskui nuo skill kokiu skill man leist. Paskui nuo savo bufu, kokius bufus savo detis, jai padesit nepagailesiu +R3p :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm. bufu neisvardinsiu visu, bet padesiu su apranga ir skilais: apranga turetu but kuo daugiau didinanti reflect, lankams ir dageriams tai svarbu, taip pat pabandyk islaikyti atk.spd. self buff: dekis buff Hawk Eye, tada rapid shot, ir galiausiai Soul of Sagittarius su Spirit of Sagittarius ir Blessing of Sagittarius, sitie 3 skill sumazins tavo MP emima, padidins MP ir taip pat pamazins skill reause, kovoje stenkis begti nuo priesininko, nes tai ir yra lanku pranasumas, kartais gali issisukti be zalos, naudok stuna, kol esi mazo lvl gali naudoti ir duoble arrows, ah taip pat pamirsau pamineti apie Snipe, padeda jei koks palas uzmeta hold, nepatariu naudoti burst shot jei stovi mobu grupe, nuo 76 lvl naudok lethal'a jei kibs gali padaryti labai daug zalos, nuimti CP visus, arba puse HP. Na kaip ir nieko nepamirsau pasakyti, jei kyla klausymu daugiau be buff klausk cia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...