Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Stunt 1v 2v


ToffyzZz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4850 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ne mano??? :DDD Tik kažkodėl .map failą turiu, paklausk kas turi, ir tegul atsiunčia, jeigu toks proto bokštas, video kurtas mano, mano nick Toffyzzz, tai pasivadinęs ir per gta-online, debile tu atsiprašant.

Tu vaike, net mapinti nemoki kaip tu tai sukursi? nors ir tai bugovas mapas... darbo ~30min, o tu kiek kurei? 2 paras? idiotas blemba, ne tavo darbas vagie, duodu 99%

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ne mano??? :DDD Tik kažkodėl .map failą turiu, paklausk kas turi, ir tegul atsiunčia, jeigu toks proto bokštas, video kurtas mano, mano nick Toffyzzz, tai pasivadinęs ir per gta-online, debile tu atsiprašant.

Tu vaike, net mapinti nemoki kaip tu tai sukursi? nors ir tai bugovas mapas... darbo ~30min, o tu kiek kurei? 2 paras? idiotas blemba, ne tavo darbas vagie, duodu 99%

Tu savo darbą mapingo parodyk, tada spręsim. Kelia save į aukštumas, o iš tikro nusirytes iki žemes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eko, as nesikeliu i aukstumas, bet kad ripina tai as patyliu...

Numesk site'ą, kur rip'inta protinguoli?

Mapp'as kurtas mano, ar dar gal padaryti ant mapp'o, kad būtų tekstas: r0li, čia mano mapp (Killer103).?

juokini, pasiknisus kokiam gta-online rastum sita mapa tikrai ;) o kaip as imetu .map faila taip ir anas zmogus imete tai ir sustravoji cia :D gerai risam tema beprasmes man cia aiskint tau visvien zinau savo tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eko, as nesikeliu i aukstumas, bet kad ripina tai as patyliu...

Parodyk man tokį pat darbą. Linką duok ar atsiųsk skype. :)

P.S. killer parodė tau, kad ten jo darbai. :)

As ziauriai senei maciau tai, man kazkoks draugas per skype rode ir tikrai ne toffy nickas buvo sake paziek ivertnk.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dar tokio melagio nėsu matęs, niekur tokio mapp'o nerasi, mano skype kristupas0615, ar tu aklas ar koks? Sakiau NESIKIŠK Į MANO TEMAS INVALIDE.

Nes jau pradedi įgrysti su savo nesamonėm, ripas ir ripas, dabar kuriu v3, ir tau įrodysiu, jog aš kūriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4850 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...