Peršokti į turinį

Atiduodu domenus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3539 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atiduodu 2 domenus (srg.lt, crpg.lt).

srg.lt, galioja iki 2014-12-22

crpg.lt, galioja iki 2014-11-04

Užpildykite anketą:

Kam jums domenai / ką veiksite su jais:

SkypeID:

Atiduosiu domenus tam žmogui, kuriam jie iš tikro yra reikalingi.

P.S: Žmogus bus išrinktas šiandien 18 val., gal truputi veliau.

Redaguota , nario ES.^
  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jums domenai / ką veiksite su jais: Pirmiausią  domeno man reikia tam, kad galėčiau papildyti savo mažą domenų kolekcija. Jau senai žadu rudenį kurti projektą, bet kažkaip niekaip nesusirenku rimtos komandos ir panašiai, manau iškart turint domeną tai būtų tikrai papraščiau.
SkypeID: fiesta3214

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jums domenai / ką veiksite su jais: Šie domenai man reikalingi, kadangi turiu idėją sukurti SA:MP projektą, bei investuoti į jį tikrai ketinu, tad pradėjau ieškoti sau domeno tinkančio, ir pastebėjau jog - srg.lt domenas man tikrai tiks ! Jis trumpas, bei aiškus, tad žaidėjams būtų lengviau atsiimti. Noriu sukurti kažką naujo, ir tinklalapis manau bus ne IPB varikliuku varomas, o visai kitu. Turbūt galvoji, kad aš sukursiu kokį šūdserverį, bet atsakau griežtą - ne ! Kaip sakiau investuosiu pinigų į projektą, bei jo tinklalapį. Jeigu daugiau, ko norėsi sužinoti tiesiog parašyk man į skype. 
SkypeID: marius.valys1 

Redaguota , nario Marius V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jums domenai / ką veiksite su jais: sukursiu ūnikalų, niekam nematytą serverį lietuvoje, http://www.supergames.lt/topic/192960-evaldo-%C4%AFd%C4%97ja-nemokama-bus/#entry1389152 šią įdėją įgyvendinčiau forume, jeigu gaučiau domeną ;)
SkypeID: evaldjukas

Redaguota , nario Evaldas .
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jums domenai / ką veiksite su jais: Na, domenų man reikia tam, kad sukurti projektą. Aišku, tai jau kaip ir elementaru. Turiu savą įdėją, na, prie gamemodo lyg ir esu pradėjęs dirbti, aišku, tai ne eilinis GRP ar pan., tai yra vienas unikalesnių projektų. Kolkas litų domenui nerandu laisvų, bet, jeigu gaučiau, pratęsčiau būtinai galiojimą, iki tada tikrai rasčiau. Na, norisi pagaliau kažką pradėti ir pačiam, o ne vien žiūrėti kaip kiti dirba ties savais projektai, o domenui kaip ir minėjau - dabar lėšų neturiu.. Na, jeigu gaučiau būčiau labai dėkingas, ir stengčiausi ateityje kaipnors atsilyginti.
SkypeID: jonas.k1995

Redaguota , nario cocaine_
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveki, man reiktu šiu domenu nes, planuoju su pusbroliu atkurti sena projekta, modifikacija jau nuo žiemos buvo tobulinama.Gryžes po vasaros darbu turiu biški lėšu su kuriomis stengsimes populiarinti mūsų projekta, esam abu pilnamečiai, man 19, pusbroliui 18. Esam abu gabus žmones bei protingi, manau gausi kaškas iš mūsų projekto.

SKYPE ID: ganjarsblt

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, laikas tikrai mažas domenų, bet pavadinimai gana geri.

srg.lt, sfg.lt, sarg.lt - labai jau panašus.

Anyway, nerink eilinio žmogaus, geriau apie jį patį pasidomėk, nes greičiausiu atveju atiduodamas išrinktajam, jis jį gali tiesiog parduoti.

Geriausias dabartinis pasirinkimas - Evaldas.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jums domenai / ką veiksite su jais: Kadangi užsiimu PHP programavimu, tai reikia domenų, kuriuose galėčiau testuoti įvairius skriptus ir panašiai, pavadinimas net neturi reikšmės, svarbu kad turėčiau kur sudėti failus ir juos testuoti.

SkypeID: linas.t2

Naudok hostinger.co.uk o domenas jei bus reiks ir hostą pirkt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jums domenai / ką veiksite su jais: Su šiais domenais stengčiausi nuveikti kažką naudingo, jau gana senai turiu tokią viziją, tiksliau tikslą pradėti kurti neįprastą SA-MP serverį lietuvoje, ar net visoje europoje. Kadangi pats neturiu galimybių gauti domeną, bandau savo laimę jūsų konkurse... Dabar apie domenus. Vieną domeną, naudočiau kaip pagrindinį projekto veidą (projekto vardą), o kitą domeną naudočiau reklamos tikslams, partnerių gavybai.


SkypeID: navaras19

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam jums domenai / ką veiksite su jais: Labai norėčiau domeno sukviesti daug žmoniu ir padaryti toki tinklapi kaip dogberry.lt man reikėtu su savininku pasikalbėt apie tai ir aš norėčiau skelbti daugiau apie dogberry ir pnš tai vat dėl to dar į angliškus serverius tinklapi ikiščiau ir ką gal tiek tirkai daug žmoniu sukvėsčiau.
SkypeID: Arturas.2000

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3539 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...