Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).
Mes laikomės BDAR (Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento) ir neteikiame jokios informacijos projektų/serverių administracijai apie narių parduodamus projektų/serverių turtus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4309 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

[6/22/2014 13:04:47] Donatas: Sveiki ... and CO, norėčiau pridėti jus į kontaktų sąrašą.

[6/22/2014 13:15:55] *** ... and CO pasidalino kontaktiniais duomenimis su Donatas. ***

[6/22/2014 13:16:00] ... and CO: taip?

[6/22/2014 13:16:17] Donatas: mačiau jog reikia php paslaugų

[6/22/2014 13:17:02] Donatas: o tau tik vvp reikia?

[6/22/2014 13:18:54] ... and CO: taip

[6/22/2014 13:19:03] Donatas: galėčiau sukurti

[6/22/2014 13:21:43] ... and CO: uz kiek?

[6/22/2014 13:21:57] Donatas: priklauso nuo to ką norėsi matyti pačiam vvp

[6/22/2014 13:22:28] ... and CO: paslaugu pirkima, tai yra kreditu uzsakyma, admin narystes vip, darbo pirkima

[6/22/2014 13:22:41] Donatas: o su dizainu?

[6/22/2014 13:22:53] ... and CO: minimalistiskai kaimeliu tipo

[6/22/2014 13:23:31] Donatas: ta prasme foną kaimelių tipo?

[6/22/2014 13:24:20] Donatas: pavizdį duok

[6/22/2014 13:26:10] ... and CO: neturiu. siaip manau sugalvotum. kad vaizdas butu su apine

[6/22/2014 13:26:34] Donatas: nežinau, kaina apie 70-80 būtų. O sql failiuką duotum?

[6/22/2014 13:26:46] ... and CO: jo

[6/22/2014 13:27:06] Donatas: o užtektų šito:

[6/22/2014 13:27:06] Donatas: [sunday, June 22, 2014 13:22] LIQUI MOLY: 

 

<<< paslaugu pirkima, tai yra kreditu uzsakyma, admin narystes vip, darbo pirkima

[6/22/2014 13:27:07] Donatas: ?

[6/22/2014 13:27:39] ... and CO: na galima prideti xp pildyma, lt pildyma

[6/22/2014 13:27:56] Donatas: gerai

[6/22/2014 13:28:07] ... and CO: ir ar iseitu padaryti aukcionus vvp, bei padaryti kad savininkas galetu valdyti visus narius per vvp panele?

[6/22/2014 13:28:49] Donatas: su aukcionu nežinau, bet admin panelę galiu

[6/22/2014 13:28:58] Donatas: aišku nuo šito kaina šiek tiek kils

[6/22/2014 13:29:04] ... and CO: iki kiek?

[6/22/2014 13:29:10] Donatas: 100

[6/22/2014 13:29:36] ... and CO: gerai, penktadieni gausiu lt. tai galesi pradeti darbus. per kiek laiko padarysi beje viska?

[6/22/2014 13:30:10] Donatas: greičiausiai kad per savaitę, nes šiektiek yra kitų darbų, iki penktadienio turėčiau suspėti.

[6/22/2014 13:31:02] ... and CO: tai gali pradet daryt tada? o penktadieni pervesiu pinigus

[6/22/2014 13:31:24] Donatas: gerai, o nebus taip kad kai baigsiu darbus sakysi jog jau nebereikia?

[6/22/2014 13:31:31] ... and CO: nebus tikrai

[6/22/2014 13:31:39] Donatas: sql failiuką gali duoti?

[6/22/2014 13:31:45] ... and CO: su zaidejais?

[6/22/2014 13:31:48] Donatas: su pavizdyniu vartotoju

[6/22/2014 13:31:57] Donatas: užtenka su vienu vartotoju

[6/22/2014 13:32:52] *** ... and CO nusiuntė players.sql ***

[6/22/2014 13:33:27] Donatas: o kokia slaptažodžio koduotė?

[6/22/2014 13:33:44] ... and CO: md5 atrodo

[6/22/2014 13:34:38] Donatas: jo

[6/22/2014 14:31:47] ... and CO: gal zinai kaip padaryt kad ant ipb forumo uzdeti tik tam tikra skilti vartotojui moderuoti?

[6/22/2014 15:26:56] Donatas: nežinau

[6/22/2014 16:23:56] Donatas: logotipą duok savo

[6/22/2014 16:48:29] ... and CO: http://nkg.lt/lvlogo.png

[6/22/2014 17:17:01] ... and CO: dar nepradejai daryt vvp?

[6/22/2014 17:17:18] ... and CO: nes katik parase vienas kad per brangiai biski prasai

[6/22/2014 18:30:06] Donatas: pradėjau jau senai.

[6/22/2014 18:30:17] Donatas: galėčiau iki 95 nuleisti.

[6/22/2014 19:05:31] ... and CO: gerai

[6/22/2014 20:48:30] ... and CO: turi koki savo pavizdi parodytbuvusiu darbu?

[6/22/2014 21:05:05] Donatas: dabar ne

[6/22/2014 22:09:18] Donatas: duok kokį nori paveiksliuką background'ui

[6/23/2014 10:21:11] *** Donatas nusiuntė Capture.PNG Capture.PNG ***

[6/23/2014 10:21:20] Donatas: Sveikas, toks background'as tiks?

[6/23/2014 10:22:46] ... and CO: biski gal tamsesni?

[6/23/2014 10:24:27] *** Donatas nusiuntė Capture.PNG Capture.PNG ***

[6/23/2014 10:24:29] Donatas: tokį?

[6/23/2014 11:09:44] ... and CO: jo

[6/23/2014 19:35:37] Donatas: o kreditų užsakymą daryti kas vieną litą?

[6/23/2014 19:35:46] Donatas: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,...

[6/23/2014 19:35:47] Donatas: ?

[6/23/2014 19:36:28] ... and CO: sms daryk ir banku kad eitu. sms daryk: 1lt 2lt, 3lt, 5lt ir 10lt

[6/23/2014 19:37:22] Donatas: o banku pats pasidarysi?

[6/23/2014 19:37:39] Donatas: ar užtenka tik atvaizdavimą?

[6/23/2014 19:37:50] ... and CO: ta prasme?

[6/23/2014 19:38:01] Donatas: ar visą sistemą?

[6/23/2014 19:38:15] ... and CO: visa sistema. sms ir banku kad eitu pildyt krd

[6/23/2014 19:38:29] Donatas: su mokejimai.lt?

[6/23/2014 19:38:35] ... and CO: jo

[6/23/2014 19:40:42] Donatas: o kuris stulpelis mysql nurodo kreditus?

[6/23/2014 19:41:16] ... and CO: Kreditai

[6/23/2014 19:41:33] Donatas: o kiek kreditų duoti už vieną litą?

[6/23/2014 19:42:14 | Pakeitė 19:42:19] ... and CO: pildant sms 1krd - 1lt

pildant banku: 2krd -1lt (banku minimali papildymo suma 10lt)

[6/23/2014 19:42:32] Donatas: o kokia vip ir admin kaina kreditais?

[6/23/2014 19:49:22] Donatas: ?

[6/23/2014 19:51:26] ... and CO: vip kaina: 5krd

[6/23/2014 19:51:39] ... and CO: admin: 1lvl 10krd, 2lvl 20krd 3lvl: 30krd

[6/23/2014 22:52:03] Donatas: o kokiais būdais norėtum kad žmonės pirktu kreditus banku?

[6/23/2014 22:52:11] Donatas: Visais galimais mokejimai.lt mokejimais?

[6/23/2014 22:55:04] Donatas: čia pavizdį turiu:

[6/23/2014 22:55:05] Donatas: http://donce.us.lt/sms/test/gateway_button.php

[6/23/2014 22:55:17] Donatas: įvesk betkokį paštą ir sumą tarkim 50

[6/23/2014 22:55:24] Donatas: parodys visus galimus mokėjimus

[6/23/2014 22:57:19] ... and CO: jo visais galimai

[6/23/2014 22:57:48] ... and CO: pabandysi dar padaryt automatizuota aukcionu sistema?

[6/23/2014 22:57:57] ... and CO: per ta vvp?

[6/23/2014 22:58:11] Donatas: pirma pasistengsiu baigti vvp, paskui jei bus laiko - žinoma.

[6/23/2014 22:58:16] ... and CO: ok

[6/23/2014 22:58:30] Donatas: Beto, kiek tau metų?

[6/23/2014 22:58:33] ... and CO: 25

[6/23/2014 22:59:05] ... and CO: lrg anksciau zaizdavau tai ten vvp tokia neblogai gan atrodo

[6/25/2014 10:04:42] ... and CO: sveikas, gal galima pamatyt kaip sekasi su vvp?

[6/25/2014 10:04:56] Donatas: Sveikas

[6/25/2014 10:05:07] Donatas: http://spawn.lt/vvp/

[6/25/2014 10:05:13] Donatas: Taken8 , test

[6/25/2014 10:05:24] Donatas: su išdėstymu dabar dirbu.

[6/25/2014 10:07:06] ... and CO: galetum padaryt pagrindini siek tiek panasu gal i lrg.lt ?

[6/25/2014 10:07:31] Donatas: Kaip?

[6/25/2014 10:07:57] Donatas: ai...

[6/25/2014 11:15:10] ... and CO: gali laikinam viena vvp padaryt kur atsiusiu kad veiktu iki tol kol baigsi kurti esama?

[6/25/2014 11:42:28] *** ... and CO nusiuntė UNIKALUSVVP.rar ***

[6/25/2014 11:42:51] ... and CO: sita vvp gali pritaikyt laikinam? kad butu?

[6/25/2014 11:43:03] ... and CO: iki tol kol padarysi esama

[6/25/2014 11:51:57] Donatas: galiu

[6/25/2014 11:55:50] ... and CO: ok

[6/25/2014 11:56:24] ... and CO: ir kai baigsi ta daryt dizaina padarysi panasu i foruma. ok?

[6/25/2014 12:06:48] Donatas: ką baigsiu?

[6/25/2014 12:07:14] ... and CO: nu ta vvp panele kur uzsakes esu, ar dizaina panasu padaryt galesi i nkg.lt/forumas

[6/25/2014 12:07:16] ... and CO: ?

[6/25/2014 12:07:37] Donatas: pabandysiu

[6/26/2014 10:12:50] Donatas: Sveikas

[6/26/2014 10:58:46] Donatas: esi?

[6/26/2014 11:06:07] ... and CO: sveikas

[6/26/2014 11:06:09] ... and CO: taip esu

[6/26/2014 11:25:53 | Pakeitė 11:26:40] Donatas: Tu moki css kalbą?

[6/26/2014 11:31:58] ... and CO: nelabai

[6/26/2014 11:32:37] Donatas: O mokėtum manajame vvp dizainą susikurti ir išdėstyt viską?

[6/26/2014 11:34:22] ... and CO: nelabai

[6/26/2014 11:34:36] Donatas: Nelabai man su dizainu sekasi.

[6/26/2014 11:36:34] ... and CO: o jeigu uzdetum tos vvp dizaina kur buvau siuntes, ir ji perspalvintum biski pagal foruma?

[6/26/2014 11:36:47] Donatas: tuoj pažiūrėsiu

[6/26/2014 11:37:06] ... and CO: ir kiek liko dar ta vvp tau sistema daryti

[6/26/2014 11:37:46] Donatas: Sistemą dar 1 dieną, o su dizainu nežinau.

[6/26/2014 11:39:19] ... and CO: o kas liko padarytitau tai vvp?

[6/26/2014 11:39:37] Donatas: liko pirkimus už taškus, šiek tiek su mokejimai.lt

[6/26/2014 11:42:48] ... and CO: hm. o jeigu ta kur buvau siuntes vvp perdarytum?

[6/26/2014 11:42:58] Donatas: dabar žiūrėsiu

[6/26/2014 11:43:30] ... and CO: tai yra padarytum aukcionus, admin pulta zaidejams valdyti

[6/26/2014 11:44:59 | Pakeitė 11:45:03] ... and CO: ir pakeistum spalvas tuo paciu

[6/26/2014 11:45:08] ... and CO: [panasesnes i foruma

[6/26/2014 11:45:34] Donatas: Gerai

[6/26/2014 11:47:28] ... and CO: ai ir kokius zaidimus kazino eitu padaryt

[6/26/2014 11:47:34] ... and CO: ant tos vvp

[6/26/2014 11:47:35] ... and CO: ?

[6/26/2014 11:47:46] Donatas: Eitų

[6/26/2014 11:48:09] ... and CO: tai padarysi. gerai?

[6/26/2014 11:48:23] Donatas: Pabandysiu

[6/26/2014 11:49:11] ... and CO: beje, su teamspeaku galima sujungti visa vvp panele? kad taskai skaiciuotusi ir kas tam tikra tasku skaiciu jie issikeistu i krd automatiskai

[6/26/2014 11:49:52] Donatas: Nežinau, nesu net naudojęs ts

[6/26/2014 11:50:07] ... and CO: nu tada sito nereik :D

[6/26/2014 11:50:28] ... and CO: va ka visai pamirsau

[6/26/2014 11:51:19] ... and CO: serverio valdzia, kad rodytu kokie direktoriai yra kokie adminai ir kokie vipai. ir kas zaidiem kas ne.

[6/26/2014 11:51:43] Donatas: Pabandysiu, čia kaip statistika?

[6/26/2014 11:51:59] ... and CO: kazkas tokio

[6/26/2014 11:55:36] Donatas: Bet kad žinok niekaip nepakeisiu to dizaino kur davei

[6/26/2014 11:55:39] Donatas: http://spawn.lt/vvp/other/index.php

[6/26/2014 11:55:43] Donatas: Taken8 test

[6/26/2014 11:56:53] ... and CO: neiseitu spalvu panasiu i forumo pakeist?

[6/26/2014 11:57:25] Donatas: Visą dizainą ten keist reikėtų

[6/26/2014 11:57:58] ... and CO: nu tada palik dizaina toki koks yra.

[6/26/2014 11:58:03] ... and CO: kreditus dar pakeist reikia

[6/26/2014 11:58:09] ... and CO: kad 1krd-1lt

[6/26/2014 11:58:28] Donatas: o tai tiks tas sfstory visas dizainas?

[6/26/2014 11:58:51] ... and CO: nu tiks

[6/26/2014 11:59:22] ... and CO: i balanso pildyma dar padaryti kad banku eitu

[6/26/2014 11:59:25] Donatas: jo

[6/26/2014 11:59:33] Donatas: kaiptik to žadėjau ir klaust :D

[6/26/2014 12:00:35] ... and CO: ir sutvarkyt visus pirkimus reik per vvp

[6/26/2014 12:00:46] Donatas: tai kad veikia

[6/26/2014 12:01:02] ... and CO: paspaudziau pirkiti serverio pinigus

[6/26/2014 12:01:03] ... and CO: Unknown column 'Money.Pocket' in 'field list'

[6/26/2014 12:01:14] Donatas: okey

[6/26/2014 12:02:05] ... and CO: o aukcionu skilti padaryk virsuj

[6/26/2014 12:02:31] ... and CO: su pavadinimu Kazino/Aukcionai

[6/26/2014 12:04:29] ... and CO: iki 11 valandos padarysi?

[6/26/2014 12:04:37] Donatas: Pasistengsiu

[6/26/2014 12:04:44] ... and CO: ok

[6/26/2014 13:13:32] Donatas: Įdėjau pirkimą banku, iškart taškus duoda.

[6/26/2014 13:14:09] ... and CO: ok

[6/26/2014 13:15:17] ... and CO: Turimi pinigai: Litai

 

Pinigai banke: Litai

[6/26/2014 13:15:18] ... and CO: o kodel nerodo kiek litu turi zaidejas?

[6/26/2014 13:15:29] Donatas: Pataisysiu

[6/26/2014 13:15:47] Donatas: kokie raktažodžiai bus taškū pirkimui?

[6/26/2014 13:18:42] ... and CO: nkg

[6/26/2014 13:19:04] Donatas: nkg1 , nkg2, ... ?

[6/26/2014 13:19:27] ... and CO: taip

[6/26/2014 13:32:35] Donatas: Koks stulpelis rodo ar žaidėjes prisijugnęs?

[6/26/2014 13:33:55] ... and CO: nzn :D

[6/26/2014 13:35:27] Donatas: Ko dar trūksta?

[6/26/2014 13:35:41] ... and CO: nera to stuleplio

[6/26/2014 13:36:44] Donatas: ?

[6/26/2014 13:36:58] ... and CO: nu kad rodo ar zaidejas online

[6/26/2014 13:37:15] Donatas: kur? :D

[6/26/2014 13:37:26] ... and CO: sql

[6/26/2014 13:37:32] ... and CO: [Thursday, June 26, 2014 13:32] Donatas: 

 

<<< Koks stulpelis rodo ar žaidėjes prisijugnęs

[6/26/2014 13:37:34] ... and CO: atsakymas nera

[6/26/2014 13:37:37] Donatas: kuris?

[6/26/2014 13:37:39] Donatas: ai

[6/26/2014 13:37:56] Donatas: [Thursday, June 26, 2014 13:35] Donatas: 

 

<<< Ko dar trūksta? vvp?

[6/26/2014 13:39:02] ... and CO: admin pulto kad kitus zaidejus galetu tvarkyt, t.y. uzdet nuimt admina, litus, kreditus ir t.t., banint, atbanint

[6/26/2014 13:39:24] ... and CO: bet tik 4 lygio adminas tai turetu matyt

[6/26/2014 13:39:27] Donatas: Biški lekiu, už poros valandų būsiu.

[6/26/2014 13:39:37] ... and CO: as i darba eisiu tuoj

[6/26/2014 13:39:38] ... and CO: tik ryt busiu

[6/26/2014 13:39:45] ... and CO: pl biski surasysiu ko truksta

[6/26/2014 13:45:05] *** ... and CO nusiuntė ko truksta.txt ***

[6/26/2014 13:45:53] ... and CO: 1. ADMIN Paneles

Kad 4lygio adminas galetu per vvp tvarkyt vartotojus, nuimt vipa ar admina, krd pridet ir panasiai. taip pat kad iseitu nuimti arba uzdeti bana, kad eitu matyti kas uzbaninti kuriam laikui

 

2. Pirkti ADMIN/VIP per vvp

 

3. Pirkti darba per vvp

 

4. Aukcionai, kazino reikia

 

5. Garazo pirkimas per vvp

 

Pakeisti raides is SFstory i NKG.LT | Naujas Kaimelių gyvenimas

[6/26/2014 19:47:43] Donatas: esi?

[6/26/2014 22:44:02] ... and CO: esu

[6/26/2014 23:05:26] ... and CO: esi?

[6/27/2014 9:14:56] ... and CO: esi???

[6/27/2014 9:18:50] ... and CO: kaip matau nelabai tau sekasi ka nors daryti. taip? tad, jei nori uz ta "sutvarkyta vvp" 15lt. duosiu

[6/27/2014 9:54:16] Donatas: gerai...

[6/27/2014 9:58:43] ... and CO: tiesa, bent jau admin pirkimas kad veiktu per vvp padares ar ne?

[6/27/2014 9:59:09] Donatas: Galiu dabar padaryti, nes vakar anksti miegot nuėjau.

[6/27/2014 9:59:47] ... and CO: tai padaryk tada jei gali. ir apie 12 val pervesiu 15lt. ok?

[6/27/2014 9:59:57] Donatas: Gerai

[6/27/2014 10:00:05] Donatas: Gal 20?

[6/27/2014 10:00:23] Donatas: Nes gan nemažai teko sedėt prie vvp .

[6/27/2014 10:01:25] ... and CO: tada padaryk kad prisijungus pagrindiniam puslapi atvaizuodu naujienas. ir kad jas eitu rasyt 4lvl adminams. ok?

[6/27/2014 10:01:35] ... and CO: ir 20lt pervesiu

[6/27/2014 10:02:17] Donatas: Pasistengsiu, nes 11h išvaryt valandai turėsiu.

[6/27/2014 10:03:20] ... and CO: ok

[6/27/2014 10:51:45] Donatas: Varau jau.

[6/27/2014 10:54:00] ... and CO: gryzi parasyk

[6/27/2014 11:36:06] ... and CO: gryzai gal jau?

[6/27/2014 11:51:29] Donatas: jo

[6/27/2014 12:16:57] ... and CO: padarei viska ten ant to vvp

[6/27/2014 12:16:57] ... and CO: ?

[6/27/2014 12:23:22] ... and CO: kai busi parasyk duosi kur pervest pinigus

[6/27/2014 12:23:37] ... and CO: nes as iki 14val busiu tik prie pc

[6/27/2014 12:23:38] ... and CO: i darba eisiu

[6/28/2014 22:26:42] Donatas: Sveikas

[6/29/2014 11:51:53] ... and CO: Labas. Galbūt žaidi samp'ą? Kvieičiu tave ateitį į http://nkg.lt Nesijaudink, čia ne skype botas :) Tiesiog kvieiču tave asmeniškai ateiti į šį serverį. jo IP: samp.nkg.lt  Laukiu taves!

[6/29/2014 11:52:07] Donatas: Sveikas, esi?

[6/30/2014 9:02:46] Donatas: Sveikas, eis?

[7/1/2014 10:12:28] Donatas: Sveikas, esi???

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Labas. :)(*)

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Šį Penktadienį, 19:00 Lietuvos laiku(*)

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) nKG.LT Serverio WIPE atidarymas!(*)

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Naujos sitemos, nauji miesteliai, nauji darbai!(*)

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Serverio IP : samp.nkg.lt:7777 (*)

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Mūsų forumas: http://nkg.lt/forumas (*)

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) TeamSpeak3 IP: ts.nkg.lt (*)

[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Atsiprašome už reklamą(*)

[7/5/2014 20:31:05] Donatas: Sveikas

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Labas. :)(*)

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Žaidi GTA SA:MP?(*)

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Tuomet užsuk http://nkg.lt/forumas !(*)

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Serverio IP: samp.nkg.lt:7777(*)

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) TeamSpeak3 IP : ts.nkg.lt:7777 (*)

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Mes prižadame gerą laiką, draugišką adminstraciją. (*)

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Prisijunk prie mūsų ir žaisk kartu :)(*)

[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Atsiprašome už reklamą(*)

[8/22/2014 19:29:03] Donatas: Sveikas, parduodu domenus 7dtd.lt, webshelps.eu, mineleague.eu, tavoip.lt, pohuistai.eu, webthemes.lt, steamplay.eu nebrangiai.

Visi jie registruoti iv.lt.

7dtd.lt - 11/13/14

webshelps.eu - 02/21/15

mineleague.eu - 03/24/15

tavoip.lt - 05/15/15

pohuistai.eu - 05/15/15

webthemes.lt - 07/4/15

steamplay.eu - 08/10/15

e04a94bdcee655221cfa9852bef17adb.jpg

nu bet tu nebuvai padares jokiu aukcionu, kazino nebuvai padares. o ir vvp kaip sakau koregai tik biski. ta platinta tgp-life.lt. 

Buvau, tiesiog kai tau rašiau tu ignoravai......................................................................................

 

rasyt 4lvl adminams. ok?

[6/27/2014 10:01:35] ... and CO: ir 20lt pervesiu
[6/27/2014 10:02:17] Donatas: Pasistengsiu, nes 11h išvaryt valandai turėsiu.
[6/27/2014 10:03:20] ... and CO: ok
[6/27/2014 10:51:45] Donatas: Varau jau.
[6/27/2014 10:54:00] ... and CO: gryzi parasyk
[6/27/2014 11:36:06] ... and CO: gryzai gal jau?
[6/27/2014 11:51:29] Donatas: jo
[6/27/2014 12:16:57] ... and CO: padarei viska ten ant to vvp
[6/27/2014 12:16:57] ... and CO: ?
[6/27/2014 12:23:22] ... and CO: kai busi parasyk duosi kur pervest pinigus
[6/27/2014 12:23:37] ... and CO: nes as iki 14val busiu tik prie pc
[6/27/2014 12:23:38] ... and CO: i darba eisiu
[6/28/2014 22:26:42] Donatas: Sveikas
[6/29/2014 11:51:53] ... and CO: Labas. Galbūt žaidi samp'ą? Kvieičiu tave ateitį į http://nkg.lt Nesijaudink, čia ne skype botas  :) Tiesiog kvieiču tave asmeniškai ateiti į šį serverį. jo IP: samp.nkg.lt  Laukiu taves!
[6/29/2014 11:52:07] Donatas: Sveikas, esi?
[6/30/2014 9:02:46] Donatas: Sveikas, eis?
[7/1/2014 10:12:28] Donatas: Sveikas, esi???
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Labas.  :)(*)
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Šį Penktadienį, 19:00 Lietuvos laiku(*)
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) nKG.LT Serverio WIPE atidarymas!(*)
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Naujos sitemos, nauji miesteliai, nauji darbai!(*)
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Serverio IP : samp.nkg.lt:7777 (*)
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Mūsų forumas: http://nkg.lt/forumas (*)
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) TeamSpeak3 IP: ts.nkg.lt (*)
[7/3/2014 21:37:37] ... and CO: (*) Atsiprašome už reklamą(*)
[7/5/2014 20:31:05] Donatas: Sveikas
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Labas.  :)(*)
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Žaidi GTA SA:MP?(*)
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Tuomet užsuk http://nkg.lt/forumas !(*)
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Serverio IP: samp.nkg.lt:7777(*)
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) TeamSpeak3 IP : ts.nkg.lt:7777 (*)
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Mes prižadame gerą laiką, draugišką adminstraciją. (*)
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Prisijunk prie mūsų ir žaisk kartu  :)(*)
[7/13/2014 14:42:02] ... and CO: (*) Atsiprašome už reklamą(*)

e04a94bdcee655221cfa9852bef17adb.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4309 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...