Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodama SAVG.LT paskyra


Jeffrey_Williams

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi parduodu SAVG.LT paskyrą, žaidėjo paskyra yra labai daug pasiekusi, rimti pirkėjai rašo į AŽ. Apgaunat - nei aš nei jūs nieko negaunat, ir jum skaudės. Okey, netempes gumos. Čia neskelbsiu info nuotraukos dėl tam tikrų priežaščių, jei yra sudominčių viskas plačiau bus AŽ. Suma(sms) 15LT.

 

Visos ACC detalės bus paskelbtos į AŽ jei susidomėjot.

 

Yra 140krd, ir mašinos numeriai(pridedu SANDKING, jei neparduosiu už 5LT)

 

LT pardavęs tai gal bus apie 10mln.

 

PIRKĖJAI Į AŽ

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

kas per "Š" ? 

 

SAVG.LT paskira už 15 LT :D

 

Mano paskira sporam būvo geresne ir Su visai Gerai sutardavau bet savg.lt tikras mešlas dėja tai supratau pervelai geriau tiek daug xp bučiau kitur keles ;)

 

Na bučiau pardavęs už tiek nes buvau admin priž(katik nušalino :D)(nick: Micro_Mohito) admin 20d vip 18d ir frm ten viskas ;D

Redaguota , nario Jeffrey_Williams
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na bučiau pardavęs už tiek nes buvau admin priž(katik nušalino :D)(nick: Micro_Mohito) admin 20d vip 18d ir frm ten viskas ;D

krč savg.lt paskyra :P neapsimoką pardavinėti buvau su supa_dupa o tu adbanint net negalėjai koks negeras dėdė :D

 už nieka užbanino mane ir tiek žinių dar užbanino ir forume tas pats asmuo krcč Sky **** nes jis ir banino tipo og pasakiau

 

 

krč esu tikras durnelis kuris šokinėja aplink panų sijonus galvoji jos sutavim draugaus tu joms patiksi ?? nebesvaik toks noliferis kaip tu niekada neturės mergo :DD taip kad veltui , beto tik savus rengi į postus arab mergas, jiems/joms dalini free admin/vip ir t.t 

 ir Banned :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...