Peršokti į turinį

del srw sa-mp


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sw all as naudoju akskiekno ta kaip cia pasakius esu naujokas ant sa-mp tai to akip cai pasakius admin packa noriu suzinoti 2 dalygu duosiu 20flt uz viena klasuima atsakiusiam zmogu jei 2 klausimus atsakys tai 40 flt gaus

1.noriu suzinoti kur riek eit kad pvz pataisyti rasymo klaidas pvz kai zmogus prisijungia sone raso pvz [info] Pgr admino skype: cia akip pvz

2.kaip riek sitrinti visa informacija pvz kai zmogus nusiperka nama bet ten nu supratot ne amno admin apckas turbut zmones pirkosi namus tai kaip man istrinti tu zmoniu namus kad vel butu parduodami. o **** kiek dauk prirasiau :D

papilday 3 klausima

3.kaip padaryti kad eitu zmonem eiti y pastatus ne su alt o su enter

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei nori gaut 20 ftl ziurek 1 klausimas

1. as naudoju kaskieno sukurta visa kaip cai pasakius admin packa ir ten jau naudotas tai yra zmoniu kurie yra duak ka nusipirke bet apas mane srw jie nera buve tai as noriu ju tos namus nupirktus panaikinti tie kurie zmones pas amne srw eist tie galetu pirkti nu rank ivska atnaujinti ta prasme

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei nori gaut 20 ftl ziurek 1 klausimas

1. as naudoju kaskieno sukurta visa kaip cai pasakius admin packa ir ten jau naudotas tai yra zmoniu kurie yra duak ka nusipirke bet apas mane srw jie nera buve tai as noriu ju tos namus nupirktus panaikinti tie kurie zmones pas amne srw eist tie galetu pirkti nu rank ivska atnaujinti ta prasme

nu tai suprantu bet aiskiai teksta parasyk, be klaidu kad galeciau normaliai iskaityti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ziurek as naudoju admin pakca kaip cs jei zinai kaip kurt nu as nemoku pasikint sampiskai tai as sakysiu ta viskai kaip kurti vadinsiu admin packu tam admin packe yra issisaugoje kaip kaskas ten yra zaides ir pirkes visokius namusi ir pns iki tiek supranti ir man reikia pasalinti visa ta informacija supratai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sw as katik atsvenciau tai buvau biski off tai zmones jei galit paziurekit rengiu konkursa amn reiktu to kaip admin packo viso as esu naujokas ant samp serveriu tai as nezinau kaip pasakyti as noriu ta prasme kad jau butu galeciau eit lost su tuo admin packu [prizas tai yra visi mano flt ir mano +rep visi kieno bus geriausias tikrai neapgausiu nes man ju negaila. :D :D nu jie pradesiu galsukursiu su hostu tasmp ti gal taippalsoti nes ziurejau intikenebrangiai akinuoja kaip cs tai gal normalu sukursiu ir jei mokesiu parasysiu is ko jemiuaqta admin packa tai busit yzimybes :D ir jei ak duosiu vip. aciu kas skaite. Nu tai vat sekmes losiat jei aesiu apdovanosiu ir paprastus zmones kurie dalyvaavo bet neriekai ripintu irprasaupaziurekit ar kokiu sudu ten nera bet jei ka nekraukit del samp jei ak cia biski nusisnekejau tai vat nes esu dar tik naujokas o jei akam tai darau mainus cia aju po tasko kalba .

tai vat galiu taip padaryti sukurkit amn gera samp serveri as jum cs serveri.mainai.uzsakovai-nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...